2008 m. rugpjūčio 4 d., pirmadienis

Sveiki atvykę :)

Jau keli žmonės išreiškė apgailestavimą, kad multiply esančiame bloge gali komentuoti tik tie, kurie yra jame užsiregistravę. Tuo šie namai geresni, komentarus čia gali rašyti visi. O kad nebūtų taip tuščia, pabandysiu sudėti tuos darbus, kuriuos padariau šiemet, ir kurių nuotraukas turiu. Net pačiai smalsu, ko aš šiemet pri(si)dirbau. Tuo labiau, kad gal apie mėnesį negalėjau fotografuoti, numirė fotoaparatas. Bet jau turiu naują, tad artimiausiom dienom imsiu fotografuoti ir šiurpti bei jus šiurpinti daugybe pradėtų ir nebaigtų darbų...
Bet grįžkim prie to, kas šiemet buvo padaryta ir jau įamžinta:
Įkvėpta Kalėdų pačioje šių metų pradžioje išsiuvinėjau Betliejų. Tikiuosi, kad šiemet per šventes kabės visas triptikas (dar trūksta trijų išminčių ir žiemiško vaizdelio)
Po to nusimezgiau ilgą ilgą žieminį šalį. Su juo susiję truputis streso. Įpusėjusi megzti antrą matkelį, supratau, kad ne visi siūlai gerai užfiksuoti. Rankos buvo melynos mėlynos, o šalio jau apie pusmetrį. Nusprendžiau rizikuoti ir megzti toliau (kas bus, tas bus). Visgi užfiksuoti spalvą pavyko ir dabar turiu maždaug 3 metrų šalį:
Dalyvavau keletoje žaidimų, kuriuose moterys keitėsi savo darbais. Tad rankinukų swap'ui nunėriau štai tokį:
O adatinių swap'ui štai toks gyvūnas išlindo iš siūlų kamuoliuko:
Šiaip ji tokia mėgėja dairytis pro langą, kol neįkišau į narvelį ir neišsiunčiau (kokia aš žiauri), patikrino visus buto langus, kas pro juos matosi:

Artėjant Velykoms namuose drugeliais pražydo medis, ant sienos atsirado Avinėlis, o kiaušinių priperėjo viščiukai (beje, kiaušiniai labai patiko vaikams, su jais taip gerai buvo žaisti...)P. S. Čia dar ne viskas, tad laukite tęsinio!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą