2008 m. rugpjūčio 17 d., sekmadienis

Mįslė - varlė?

Labai tikėjausi, kad baigsiu siuvinėti šį piešinuką. Tada ir vaizdas būtų geriau matęsis. Juk dar reikės kontūrus apsiuvinėti. O dabar šis jūreivis toks pablyškęs, lyg saulės būtų nematęs. Bet yra kaip yra. Šiuo metu jo turiu tiek (ir pabaiga jau labai labai netoli, na, dar koks pusdienis)Užtat pagaliau baigiau tai, kas turėjo būti bliuzele... Ilgėjo, ilgėjo bliuzelė. Ne tiek jau daug ir iki suknelės, beveik siekia kelius. Tad liko štai tokia tunika.

2008 m. rugpjūčio 11 d., pirmadienis

Mįslė

Šiandien siuvinėjimo forumas kažko streikavo, nenorėjo leisti rašyti. Tad dedu savo mįslę čia. Pabandykit atspėti, koks bus rezultatas:

Kaktusai

Grįžusią po atostogų mane nudžiugino kaktusai. Baisiai drebėjau, kad tik nenuvystų geltonasis žiedas, kol nusipirksiu fotoaparatą. Visgi spėjau :) Štai kokiais grožiais mane sveikina balkone įsikūręs kaktusų kurortas (saulė, grynas oras, paukščių čiulbėjimas dieną ir žiogų naktį).

Pinkeep'as

Pagaliau ir aš susiuvau savo pinkeep'ą. Dabar, kai geriau pagalvoju, gal ir reikėjo storesnio sintepono. Bet šiaip ar taip, jis man visai patinka. O kai prisimenu, kad jis - pats pirmasis mano padarytas, tai net labai ima patikti (ir kur dingo mano savikritika? pamečiau, matyt, kažkur per atostogas...). Tad štai mano grožis (bet leidžiu ir kritikuoti)

Šių metų darbai (tęsinys)

Tad tęsiu viščiukų skaičiavimą toliau (nors dar ir ne ruduo, o tuo labiau ne žiema...)
Reikėjo dovanos vienam geram pažįstamam kunigystės šventimų proga. Nusprendžiau jam išsiuvinėti angelą. O kadangi jis man labai patiko, tai vieną dieną į mano namus nutūpė net trys:
Po to prisireikė kokio nors solidesnio rankinuko (kiek gi galima vaikščioti su kuprine). Štai kas iš to "solidumo" gimė:
Kažkada tuo metu buvo išsiuvinėti ir gėlių kibirėliai:
Brolis vardadienio proga gavo žvejį (beje, net ir prieš kelias dienas valgiau jo sugautų lydekų, tad panašu, jog siuvinėjau ne veltui):
Sau išsisiuvinėjau monogramą. Tik dar reikia sugalvoti, ką su ja darysiu: O LHN braškės jau tapo pinkeepu. Bet baigtas parodysiu vėliau. Čia dar nesusiūtos:Tiesa, draugė užkrėtė riešinių mezgimu, tad čia rodau jau dvi poras (pirmoji liko man ir jau dalyvavo festivalyje Baltica su riešinių bacilos nešiotoja, o antroji iškeliavo į Londoną dovanų):
Yra ir trečia pora, tik jos dar nesusiūtos...
P.S. Atsiprašau už kai kurių nuotraukų dydį. Čia sudėjau nuotraukas, kurias susirankiojau internete, tad ne visas radau pakankamai dideles. Vėliau mažąsias pakeisiu.

2008 m. rugpjūčio 4 d., pirmadienis

Sveiki atvykę :)

Jau keli žmonės išreiškė apgailestavimą, kad multiply esančiame bloge gali komentuoti tik tie, kurie yra jame užsiregistravę. Tuo šie namai geresni, komentarus čia gali rašyti visi. O kad nebūtų taip tuščia, pabandysiu sudėti tuos darbus, kuriuos padariau šiemet, ir kurių nuotraukas turiu. Net pačiai smalsu, ko aš šiemet pri(si)dirbau. Tuo labiau, kad gal apie mėnesį negalėjau fotografuoti, numirė fotoaparatas. Bet jau turiu naują, tad artimiausiom dienom imsiu fotografuoti ir šiurpti bei jus šiurpinti daugybe pradėtų ir nebaigtų darbų...
Bet grįžkim prie to, kas šiemet buvo padaryta ir jau įamžinta:
Įkvėpta Kalėdų pačioje šių metų pradžioje išsiuvinėjau Betliejų. Tikiuosi, kad šiemet per šventes kabės visas triptikas (dar trūksta trijų išminčių ir žiemiško vaizdelio)
Po to nusimezgiau ilgą ilgą žieminį šalį. Su juo susiję truputis streso. Įpusėjusi megzti antrą matkelį, supratau, kad ne visi siūlai gerai užfiksuoti. Rankos buvo melynos mėlynos, o šalio jau apie pusmetrį. Nusprendžiau rizikuoti ir megzti toliau (kas bus, tas bus). Visgi užfiksuoti spalvą pavyko ir dabar turiu maždaug 3 metrų šalį:
Dalyvavau keletoje žaidimų, kuriuose moterys keitėsi savo darbais. Tad rankinukų swap'ui nunėriau štai tokį:
O adatinių swap'ui štai toks gyvūnas išlindo iš siūlų kamuoliuko:
Šiaip ji tokia mėgėja dairytis pro langą, kol neįkišau į narvelį ir neišsiunčiau (kokia aš žiauri), patikrino visus buto langus, kas pro juos matosi:

Artėjant Velykoms namuose drugeliais pražydo medis, ant sienos atsirado Avinėlis, o kiaušinių priperėjo viščiukai (beje, kiaušiniai labai patiko vaikams, su jais taip gerai buvo žaisti...)P. S. Čia dar ne viskas, tad laukite tęsinio!