2009 m. gegužės 20 d., trečiadienis

Toliau baiginėju

Oi, kiek dar daug pradėtų namuose guli. Bet šiandien užsiuvau šalį. Gėda prisipažinti, bet pradėjau jį prieš trejus metus. Tuomet iš siuvinėjančių draugių gavau "Gerų akių" dovanų čekį. Bet niekaip nesugebėjau užbaigti mezginio. O siūlas toks malonus - mochera su šilku... Ir raštas lengvas... Tik megzti ir megzti. Bet ne, gulėjo jis, gulėjo. Kadangi orai kaip ir atšilo, panašu, jog teks laukti vėsesnių orų, kol galėsiu juo pasipuošti (bet aš pakentėsiu, tegul šyla tie orai...) Tiesa, dar reikia maišelį pasisiūti, į kurį suvyniosiu šalį, kad koks piktas kitos spalvos mezginys šalio neapipūkuotų.
One more finished UFO. After some 3 years this knitting is done. Now I am starting to wait for autumn evenings to warm myself with it.

5 komentarai:

 1. Ohoho, koks jis didžiulis atrodo! Ir minkštutis minkštutis... Į tokį taip norėtųsi susivyniot su knyga glėbyje, kai vakare už lango lyja... :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. :) Sutinku, nemažas jis. Na, toks tradicinis mano ilgis - apie 2,5 m. ...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ot gėdos neturi - tokio grožio negali baigti:) Marš dirbti:)
  Nors aš - tarp mūsų mergaičių šnekant - ne geresnė:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Oi gerulė šita mohera, turiu iš tokios šali! ir ilgis geras :)) bučiau žinojus tai bučiau tave seniau paraginusi baigti!

  AtsakytiPanaikinti