2009 m. birželio 7 d., sekmadienis

Mary Wigham. Pradžių pradžia...

Pradėjau siuvinėti savo žaislinį samplerį. Na, jis žaislinis ne dėl to, kad labai lengvai ir greitai išsisiuvinėtų, bet dėl to, kad skirtas nykštukams - siuvinėjamas per vieną 40 lino siūlą gobeleniniu dygsniu (nes kryžiukui vietos nepakako). Išsiuvinėjus pirmąjį motyvą paaiškėjo, kad jis labai mažas, bet toks jaukus. Belieka tikėtis, kad nepabos man blusinėti (po to jau galėsiu bandyti kaustyti blusas, netoli bus ir iki jų).
I have started stitching my very very small sampler suitable for gnomes or some other little people. As I wrote, I am stitching it on 40-count lines over one using tent stitch. The first motives was finished and it looks so small. But I like the result very much. And the process too.
Antroji nuotrauka - kad lengviau būtų dydį įsivaizduoti.
Second photo is to imagine the size of stitching.

8 komentarai:

 1. Joooooo... panašu, kad blusas kaustyt jau dabar gali pradėt! Neįtikėtinas smulkumas! Gal tu po didinamuoju stiklu siuvinėji? Na, vieną motyvą - tai dar įmanoma protu suvokt, bet čia gi visas didžiulis sempleris!..

  AtsakytiPanaikinti
 2. Neprasivardžiuosiu, bet... :D
  Man visgi akių gaila būtų... Vysiuos ir aš tave, tuoj, tik pabaigsiu porą pradėtų darbų, o tada jau mėgausiuos :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na, tikiuosi, kad kaip nors ištversiu (nors yra siuvinėtojų, kurios visai nepadeda, bet apie tai papasakosiu vėliau, gal ryt...).
  Jurga, tai aš įsivaizduoju, kad jis nėra didelis, palyginus su kitais sampleriais šis rezultatas bus visai nedidukas :D
  Skirma, ištvermės man prireiks, bet jei periodiškai kuri primins, kad jį siuvinėju, tai ir įveiksiu...
  Vaida, o gal visgi prasivardžiuok, ką? Baisiai smalsu, kas vietoj to daugtaškio turėtų būti :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ого! Как мелко! Ювелирная работа!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Linkiu, kad nenusibostų ir neužmestum kur:) Juvelyrinis darbas!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Gobeleninis dygsnis ant 40ct lino! Įdomu. Lauksiu rezultato, nes myliu 40ct liną ir gobeleninį dygsnį (o dar jeigu tas bluseles būtų galima iš arčiau apžiūrėti...).
  Turiu techninį klausimą: vienas dygsnis per vieną siūlą atitinka vieną kryžiuką schemoje? Kaip atrodo - ne per reta? Anksčiau vis mąstydavau, kaip ką nors tokio išsiuvinėti, bet eksperimentuoti nesiryžau. Gal tu čia rasiu įkvėpimą ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Audrone, tikrai taip, vienas dygsnis atitinka vieną kryžiuką schemoje. Ir tikrai neatrodo per retai. Iš pradžių galvojau siuvinėti kryžiuku, kaip ir priklauso, bet kryžiukai netilpo... Tad nieko neliko, kaip prisiminti gobeleninį dygsnį ir tikėtis, kad taisyklingai juo siuvinėjant darbas neskersuos.

  AtsakytiPanaikinti