2009 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis

Ačiū Kristinai

Jaučiuosi labai labai kalta, kad sėdėdama prie kompiuterio visą dieną neturiu laiko ką nors čia parašyti. O ypač kai gaunu štai tokių nuostabių dovanų:Na taip, čia tik dėžutė. Bet čia tik pradžia. Pravėrus dėžutę, kyšteli nosį kaspino kraštelis:O po to pasirodo ir pats pakabukas, pervertas vaivorykštės spalvų spindulio (kažkam pavyko sugauti saulę, tai dabar ir siunčia vis po spindulėlį, kad kitiems būtų šilčiau apsiniaukusiomis dienomis).O štai kaip nuostabiai spindi medis kitoje pakabuko pusėje.Ačiū, Kristina, neveltui vadiniesi magic, tavo darbai iš tiesų stebuklingi.

I have got a wonderful gift from Kristina. She is making many marvellous things. I do not know, where is the source of her inspiration, but I'd like to find it.

3 komentarai:

 1. Wow kaip gražu bet svarbiausia ir kaip originalu !!! Na Kristinos darbai tikrai visada magiški :) Pries pora metu SM swape esu gavusi jos darytus papuošalus - labai labai smagius!

  AtsakytiPanaikinti
 2. oi, Agne, apturėjau gerumą skaitydama ir žiūrinėdama :)
  Ačiū, kad įsipainiojai į visą tą 'intrigėlę' ;)
  Apturėjau labai spalvotų akimirkų.
  Dar galiu pašnabždėt, kad taviškius parašymus ' materializavau' vienus pirmųjų ...Gal , kad turėjau tokių priemonių, o gal, kad viskas taip aišku atrodė...

  Beata, jau net bijau ir bandyt prisimint, kokių 'menų' prieš porą metų galėjau priraityt ;) :D :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tokiu grožiu nepasigirt tikrai kad gėda! Labai smagus pakabukas

  AtsakytiPanaikinti