2009 m. rugsėjo 5 d., šeštadienis

Gondoro medis baigtas


Štai jis ir baigtas, Tiesa, niekaip nepavyko gražiai nufotografuoti. Nieko nepadarysi: dangus užsitraukė ir viskas. Dabar beliko smulkmena: susirasti ir nusipirkti tinkamos juodos vilnos. Visa kita bus vienas malonumas - pasiūti terbelę, padaryti iš siuvinėjimo aplikaciją ir ją prisiūti, nuvyti raištelius, jei jų reikės pasirinktam modeliui. Tiesa, pirmiausiai reiks parankioti internete pavyzdžių ir su broliu nutarti, kokia bus forma. Bet čia smulkmenos. Gal yra norinčių už mane pavažinėti po medžiagų parduotuves ir surasti kokybiškos nestoros, bet tvirtos juodos lygios vilnos?

The Gordon Tree for my brother is finished. The most difficult work has left - to find good black wool. The making of a bag will be a pleasure: to find some models that my brother could chose, to sew it, decorate with stitched blazon...But who will go to the shops to find that wool?

4 komentarai:

  1. Puikiai atrodo! Ir be galo smalsu, koks gi bus galutinis variantas :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Žinai, Jurga, man irgi įdomu... Pirmiausiai reikia aplandžioti kai kuriuos blogus ir specializuotus forumus bei paieškoti, kaip šitas reikalas turėtų atrodyti, o tada jau toliau žaisti.

    AtsakytiPanaikinti