2010 m. vasario 16 d., antradienis

Vyšnios žiemą...

Ir išsiuntė pamotė našlaitę į mišką vidury žiemos žibuoklių. Ir pamatė jį tenai vyšnią, pilną raudoniausių uogų. Ir rinko jas mažas žvirbliukas...Kai už lango žiema, pas mane namuose sunoko vyšnios. Eksperimentas baigtas. Beliko išskalbti medžiagą ir pasižiūrėti, ar gerai mėlynasis pieštukas išsiplaus. Nuo to ir priklausys, ar aš jį ateityje naudosiu. Pats bus kaltas, jei negražiai elgsis. Jeigu pamenat, rašiau, kad piešinys kiek apsitrynė. Nuo tada piešinio ryškumas nebesikeitė (neaišku, kaip būtų, jeigu būtent jį siuvinėčiau). Tačiau ant tokio piešinio, koks jis yra dabar, galima lengvai siuvinėti (aišku, ten, kur nėra smulkių detalių. Jos tavo vienu dideliu melsvu su paįvairavimais plotu.

7 komentarai:

 1. Vaj koks derlius uzderejo :) Labai originalu vidurziemi. Lauksim kur grozi dabar panaudosi.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Wow ;) Labai gražus paveiksliukas. O ir labai smagu buvo stebėti kaip gimsta šis paveiksliukas ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pamiršau paklausti. O ateities planuose yra kitų metų laikų paveiksliukai?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Žvirblis žemai lenkiasi ir labai dėkoja už pagyrimus (na, jis supranta, kas yra čia svarbiausias :D ). Bet prašė pasakyti, kad jam gerai ir vasarą, tad į jokią žiemą neskris, ten gi tik sniegas, sniegas...
  O jei rimtai, tai nežinau, ar siuvinėsiu metų laikus. Norėčiau juos padaryti, bet gal tada keisiu ir patį piešinį. Norėčiau dar daugiau skirtingų dygsnių panaudoti. O šian piešiniui jau yra skirta vieta, artimiausiu metu noriu jį sutvarkyti. O ten visi keuri metų laikai jau netiks.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Oh,Agne,this is brilliant.I love,love the tree.
  The only problem is I cannot understand the language. I tried google translate but it is not very good. Is this Lithuanian?

  Best regards,
  Deepa (India)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Deepa, thank you for coming to my blog. Yes, it is Lithuanian. And I guess, that it is very difficult to read with google translation. Lithuanian is not the easiest language for automatic translations. It is too archaic...

  AtsakytiPanaikinti