2010 m. gegužės 18 d., antradienis

Po atostogų...

Šios trumputės atostogos buvo visai smagios: siuvinėjam, siuvinėjam, siuvinėjam, tada nuskrendam į Londoną, užsukam į Viktorijos ir Alberto muziejų (V&A), sudalyvaujam vestuvėse (čia padovanojam tai, ką taip intensyviai siuvinėjom), o po to vėl į darbą. Po tokių atostogų visai praverstų poilsis, nes miegui laiko neliko. Užtat V&A aplankiau nuostabią skiautinių nuo 1700 iki 2010 parodą. Jeigu tik ten būsit, būtinai užsukit. Senieji skiautiniai tikrai nuostabūs. Aišku, šiuolaikiniai man tradiciškai pasirodė per daug konceptualūs. Bet juk ne jais ir ėjau gerėtis. Ir katalogą muziejus puikų ir labai išsamų išleido. Vienu žodžiu, penktadienis buvo labai tūriningas. O dar paslankiojau po tekstilės ekspoziciją, kad įsitikinčiau, jog siuvinėti dar neišmokau...
Bet grįžkim prie dovanos. Beata, labai prašau, nemušk manęs. Aš tikrai neturėjau laiko nufotografuoti siuvinėjamą staltiesę. Ir neradau tam laiko ją išlyginusi. Skubėjau. Tad nuotraukos - jau sulankstytos dovanos. Prieš pat vyniojant. Visas komplektas su atviruku:Staltiesė su servetėlėmis:Servetėlės:Ir staltiesės kampas:
P.S. Visos staltiesės nuotraukų reiks prašyti draugės, kai ji sugrįš iš medaus mėnesio.

3 komentarai:

  1. kNe, nu sažinės reik turet! Žmones čia menesį nuotraukų laukia, o ji mat net nufotkinti normaliai nespėjo. Ižulumo viršunė! boikotuoju šita bloga kuriam laikui!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pavydžiu draugei, kuri gavo tokias dovanas. Bet pritriu Beatai dėl puslapio boikoto...

    AtsakytiPanaikinti