2010 m. birželio 8 d., antradienis

Liemenė. Liemenė? Liemenė...

O buvo taip:
grįžtu aš po savaitgalio Londone ir man pranešama: man reikia liemenės. Ta, kurią nešioju, netinka, nes juoda (reikia šviesios). O ta, kurią sau nusimezgei, irgi netinka - per stora. Dar ir per ilga.... Vienu žodžiu...
Na, reikia, tai reikia, negi mamai atsakysi. O ir šiaip, po intensyvaus siuvinėjimo maratono dar ir šiuo metu nelabai prie jo sugrįžtu. Megzti bus visai smagu. Surandam siūlus (jie guli vienoje iš daugybės siūlų dėžių ir laukia, kol ką nors padarysim). Vadinasi jie likučiais, o yra gal kokie 300 gr. "Vernito" pusvilnės. Kažkada nusimezgiau ilgą megztinį su daug daug pynių, o šitie liko.
Pradėjus megzti paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta, kaip atrodo: numezgus liemenę, siūlų liks. O juk antrasis šio mezgimo tikslas ir yra užbaigti siūlus. Po kelių dienų mama visgi sutinka, kad jai tiks šviesioji liemenė, gal ne tokia ji ir ilga. O dabar mezgama liemenė užsiaugins trijų ketvirčių rankoves ir išdidžiai vadinsis bliuzele. Teoriškai tai neturėtų būti sudėtinga, bet... (čia jau pasigirsta kažkoks neaiškus juokas, nes panašu, kad neaišku, kuo šis mezgimas baigsis). Naujas posūkis šioje istorijoje - panašu, kad siūlų pakaks tik liemenei, mintis apie rankoves atidedama ateičiai. Bet bliuzelę štai šiuo raštu, tik iš kitokių siūlų, aš dar nusimegsiu. Bent jau šiuo metu mintys krypsta prie šioje nuorodoje pirmoje eilėje esančių tamsesnių žalių siūlų, turėtų būti gražus žieminis megztukas. Na, nepamirštu aš jų. O raštas šioje nuotraukoje.Dabar jau istorijos pabaiga: numezgus liemenę, kai jau belikęs tik apmezgimas, paaiškėja, kad siūlų būtų pakakę ir bliuzelei. Bet negi ardysiu ir permezginėsiu. Rezultatas - mama džiaugiasi liemene, o aš visai nesidžiaugiu siūlų likučiais (kiek daugiau nei 100 gramų). Reiks ką nors kitą megzti. Gal kokį matkelį kitokios spalvos siūlų nusipirkti (bet tik vieną, na, gal du...)
Tad dėkojame knygoms, kad jos priima jau antrą liemenę. Štai ir rezultatas, šiuo metu gyvenantis arba lagamine, arba klaidžiojantis kažkur po Slovakijos kalnus.
P.S. Reiks gal dar vieną kitą mamai numegzti (na, ir pati kartais užsivilksiu). Tiesiog tam, kad siūlus, kurių nedaug, sumegsčiau.

3 komentarai:

 1. raštas labai gražus, į komplektuką dar tiktų beretė arba šalikėlis, jei liko daug siūlų

  AtsakytiPanaikinti
 2. Raštelis tai nerealus!!!!
  O jei iš likučio riešines padaryt? Vėsesnę dieną, ar prie jūros einant saulės palydėt visai liuks komplektukas būtų.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Super liemene! Ir kaip greit numegzta!

  AtsakytiPanaikinti