2010 m. rugpjūčio 1 d., sekmadienis

Besitikint, kad vieną dieną atvės

Senokai nerašiau. Per didžiuosius karščius nusprendžiau, kad Vilniuje nusibaigsiu, tad skubiai pasiėmiau atostogas ir savaitei išlėkiau prie ežero. Tikėjausi, kad ten bus vėsiau. Bet vandens temperatūra buvo +30 ir daugiau, ant saulės termometras rodė virš +50 (daugiau nesugebėjo). Vienu žodžiu, karšta buvo visur ir visada. Net vandeny nebuvo jėgų plaukioti, vien susirasti kokį nors pavėsingą kampelį ir gulėti, gulėti, gulėti.
Kadangi darže dirbti jėgų nebuvo, beliko rankdarbiai. Pasislėpusi namuose, numezgiau net kelis daiktus (dauguma dar nenufotografuoti), pasiuvinėjau. Būčiau dar ilgai jų neužbaigusi. Mezginių susiuvimas man yra didžiausia kančia. Daug paprasčiau pradėti naują daiktą. Dar ketvirtadienį, kai pabodo bendrauti su kompiuteriu, įsimečiau mezginį ir nėrinį, belaukiančius susiuvimo, ir iškeliavau į "Mezgimo zoną". Daiktus užsiuvau, tas tiesa. Bet jei parduotuvėlės savininkė Sonata nebūtų liepusi mautis kepurę ir fotografuotis, šių nuotraukų nebūtų buvę. Tad esu jai labai labai dėkinga.
Mezgimas 19
O štai taip kepurė atrodo iš viršaus.
Mezgimas 20
Labai aiškų mezginio aprašymą galite rasti mezgėjų rojuje ravelry. Man šis raštas taip patiko, kad jau galvojų apie ką nors didesnį. Persuktos akys suteikia darbui savo žavesio.
O siūlų tektų keliauti į jau minėtą "Mezgimo zoną" (kaip vilnietėms pasisekė, kad turim šią parduotuvę). Kepurė megzta iš "Schachenmayr" ekologiškos medvilnės. Aš ją įsimylėjau ir labai pageidaučiau ilgo povėsio rudens, kad dar spėčiau ir kokią bliuzelę iš jos nusimegzti. O dabar iš šių siūlų (liko, dar nusipirkau; na, tradicinė pasaka be galo) mezgu beretę. Tiksliau, čia aš galvojau, kad megsiu beretę. Mezginys sugalvojo kitaip. Tad aš dabar bijau, kad gali vėl pritrūkti siūlo, o kuo bemezgant virto beretė, tikiuosi parodyti dar šią savaitę (jei gausiu reikiamus priedus). Kitaip galėsiu pasirodyti tik rugpjūčio pabaigoje. Penktadienį į lagaminą įsimesiu mezginį, o ankstyvą šeštadienio rytą prasidės pagrindinės atostogos.

1 komentaras: