2010 m. gruodžio 1 d., trečiadienis

Artėjant Kalėdoms!

Jau kelintus metus "maištauju". Ruošiuosi Kalėdoms, gaminu, bet puošiu namus tik Kūčių dieną. Tada atsiranda ne tik eglė, bet ir kitos dekoracijos. Net darbe nekyla rankos iš anksto puoštis. Gal čia reakcija į prekybininkus, kurie ima skelbti Kalėdas iš karto po Vėlinių (atsiprašau, helovyno; įdomu, o kaip jis lietuviškai rašosi?), o kai kurie ir gerokai prieš jas. Bet kartais nutinka tokių netikėtumų, kai kažkokią puošmeną reikia padaryti staigiai,čiairdabar. Jeigu gerai pamenu, tai praėjusį antradienį užsukau į vieną mezgimo siūlų parduotuvę (turbūt net nekyla klausimas, kokią) ir pamačiau Korneliją, mezgančia eglutės žaisliuką. Man irgi tokio prisireikė. Tą vakarą, namo grįžusi apie 22 val., susiradau siūlus ir sėdau megzti. Naktis buvo ilga, bet ryte pirmasis bumbulas buvo baigtas. Kitą dieną ir antras. Dabar, atėjus šalčiams, skubu megztis kepurę (atkreipkit dėmesį, kad tai rašo žmogus, šį rudenį jau nusimezgęs tris kepures - jaučiuosi kaip tie kelininkai, kuriuos žiema visuomet užklumpa netikėtai). Dar ir broliui reikia megztinį baigti (tą patį juodajį, kurį kai kas matė gyvai mezgamą), liko jau labai nedaug. Po to gal dar vieną kitą bumbulą numegsiu. Manieji atrodo štai taip:
Ir vėl turiu dėkoti Sonatai už nuotraukas.
Štai ir visas ketvertas: du manieji bei Sonatos (su karūna ir širdim) ir Kornelijos (su eglute)darbai. Tiesa, šiuo metu manieji bumbulai supuojasi parduotuvėje (gal prieš šventes reiks atsiimti, o gal kitų primegsiu). O paukščiukai čiulba, kad ruošiamasi organizuoti jų mezgimo kursus. Nenustebsiu, jeigu iki jų pradžios atsiras ir daugiau bumbulų.
O žinot, kas man nuostabiausia? Kas šiuos bumbulus sugalvojo du norvegai vyrai: Arne Nerjordet ir Carlos Zachrison. Genialus paprastumas...

7 komentarai:

 1. Agne, nuostabus bumbulai! Esi tikra mezgimo meistre!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kepurių mylėtojų žiniai - parduotuvėje jau atsirado bukletėlis su šių vyrukų kepurėmis:) Kviečiame apžiūrėti ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Rasa, Natalija, ačiū :) Man jie irgi labai patinka.

  Sonata, taip negalima, čia jau smūgis žemiau juostos. Kiek gi man tų kepurių reikia? O jei ten bus kokių gražių?

  AtsakytiPanaikinti
 4. šiltos jaukios Kalėdos su tokiais bumbulais...

  AtsakytiPanaikinti
 5. gražu, pirmos sniego gniūštės ant eglutės :-)

  AtsakytiPanaikinti
 6. vaikystę primenantys žaisliukai, pamenu panašiais raštais margintą megztinį.
  Labai miela ir jauku

  AtsakytiPanaikinti