2010 m. gruodžio 31 d., penktadienis

Artėjant Naujiesiems

Paprastai žmonės metų pabaigoje skaičiuoja prieauglį, pelną. Na, tai, kas nufotografuota, čia jau yra. Dar kelių šiemet baigtų darbų nuotraukos atsiras po Naujųjų. Nufotografuoti irgi reikia laiko. Dar ir saulė nepamaišytų. Tad šį kartą metus baigsiu su kitų planais. Tiesa, tik siuvinėjimo. Mezgimas, nėrimas ir kiti rankdarbiai daromi neplanuotai: reikia rūbo, puošmenos, dovanos, patiko siūlai, karoliukai, norisi išbandyti raštą, namiškiai šąla ir taip toliau. Istorija čia begalinė, tad ir planuoti sudėtinga.
Su siuvinėjimu kiek paprasčiau. Namuose gyvas galas pradėtų siuvinėjimu kryžiuku. Pageidautina juos būtų kada nors pabaigti. Norisi ir kažką naujo išmokti, išbandyti. Tad štai toks mažulytis kitų metų siuvinėjimo norų planiukas. Būtų neblogai, jei būtų įgyvendinta jo bent pusė (na, kadangi šiuo metu sergu, per Kalėdas kažkur virusą susigavau, tai šiąnakt tikriausiai pasiuvinėsiu, tad jeigu pasiseks, ryt bus baigtas pirmasis iš sąrašo - gera pradžia...). Tad štai ir planai:


2011 metų planai

Kryžiuku:
- Užbaigti "Haną"
- Užbaigti "Lanarte" firmos mažą vaikišką piešinuką, kad nesimėtytų pradėtas darbas (ką su juo veiksiu, sugalvoti nebūtina)
- Užbaigti "Cirque des triangles"

Kitas skaičiuotinis siuvinėjimas:
- Išsiuvinėti hardangeriu angeliuką
- Užbaigti servetėlę hardangeriu
- Išpeltakiuoti apnertą margą rankšluostį bei apnerti ir išpeltakiuoti dar bent porą baltų.
- Išsiuvinėti samplerį sutrauktuoju siuvinėjimu.

Neskaičiuotinis siuvinėjimas:
- Išsisiuvinėti lininę staltiesę virvele ir pan. dygsniais
- Išsiuvinėti šilkais ant šilko kalėdinį paukščiuką iš "Inspirations"
- Išsiuvinėti lininių servetėlių komplektą (būtų neblogai 12...)

Istorinis siuvinėjimas:
- Užbaigti siuvinėjimo auksu samplerį
- Išsiuvinėti rinkinį jakobiniškuoju siuvinėjimu

- Išsiuvinėti 5 užuolaidėles į verandą sodyboje. Siuvinėjimo būdas dar nežinomas, audinys irgi (reikėtų naudoti turimą medvilnę, jos labai daug, bet norisi lino, kuris dar parduotuvėje).

Sutikite, atrodo neblogai. Kažin, bent pusę įveikti realu? Na, kai ką nors išsiuvinėsiu, šį sąrašą vėl ištrauksiu į dienos šviesą. Bus mano sąžinės priekaištas.

5 komentarai:

 1. Happy New Year 2011!
  May all your wishes come true!!
  Best wishes from Spain, Laura

  AtsakytiPanaikinti
 2. O mezgimas neįtrauktas į 2011 planą???:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na ir planų pas Tave!!! a sodelio nepabaigsi?:P

  AtsakytiPanaikinti
 4. Laura, thank you for your greetings!
  Sonata, mezgimas neskaičiuojamas dėl vienos įstaigos Vilniuje. Ten nuėjęs ir pamatęs kažką naujo gali viską mesti ir pradėti megzti. Tai kokie čia dar planai...
  Lina, gerai, kad priminei apie sodelį. Na, gal ir jo eilė ateis. O gal liks kitiems metams. Dar neaišku. Tik tiek, kad vieną iš šių metų planų šiemet jau spėjau baigti. Kai visus įgyvendinsiu, tada galvosiu apie naujus planus. Čia gi dar visos smulkmenos neįskaičiuotos.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Neblogi planai, neblogi... Linkiu, kad bent puse po metu butu igyvendinta.
  Tiesa, laimingu Naujuju 2011 metu!

  AtsakytiPanaikinti