2011 m. sausio 28 d., penktadienis

Pirštinės ir kepurė

Pirmosios šiemet pirštinės ir paskutinė pernai kepurė. Tiek vienu, tiek kitų šiemet dar bus. Kepurę jau rodžiau prieš kelias dienas. O pirštinės tuo metu dar buvo neužsiūtos. Pirštinėms raštą dėliojau pati, naudodamasi tradiciniais audimo raštais. Gal pirštines kitas reikėtų tokias megzti?O kokius siūlus pasirinkti? (visgi tikriausiai mažinsiu atsargas, reikia patikrinti, ką iš namuose esančių siūlų galima sukurti) Nors ten Noro taip gražiai atrodo. O šalia mochera kokiam nors šaliui (apie juos irgi netrukus bus įrašų).
Veiksmas, be abejo, vyksta "Mezgimo zonoje". Negalvokite, ten tikrai nėra taip šalta. Tiesiog pirštinių nuotraukoms gavau knygą su daugybe gražių raštų (ją ne tik vartyti, bet ir laikyti su storomis pirštinėmis buvo sudėtinga). O kepurė derėjo prie konteksto, tad jos irgi nebuvo leista nusiimti.
Megsta iš "Drops Alpaca" ir latviškos "Ogrės" vilnos. Taip, buvo ir tokių spalvų, tik nekurie bjaurūs asmenys labai greitai ją susirinko (o dabar gailisi, kodėl nepasiėmė dar daugiau...)

6 komentarai:

 1. Galiu paguosti bjaurius asmenis, kad buvo tokių begalinio kvaiumo asmenų, kurie kai kurių spalvų visai nepasiėmė!!! ir kurie dabar oi oi kaip dabar gailisi...

  AtsakytiPanaikinti
 2. labai gražios pirštinės. Reiks ir man pabandyti nusimegzti

  AtsakytiPanaikinti
 3. Išskirtinis komplektukas, meistro darbas!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai gražu. Kokia knyga nuotraukoje? Ačiū. -Donna iš Amerikos.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Donna, ačiū už apsilankymą ir komentarą. O kokia knyga čia, nebepamenu. Sonata tada buvo kelias naujas pirštinių knygas gavusi, vieną iš jų ir laikiau. Tad reiktų ir klausti Sonatos...

  AtsakytiPanaikinti