2011 m. vasario 21 d., pirmadienis

Apie siuvinėjimo progresą

Tiksliau, šį kartą apie jo nebuvimą.
Taip ir neprisėdau prie siuvinėjimo praėjusią savaitę. Ji buvo ganėtinai įtempta. O po savaitgalio norisi atostogų. Na, nieko nepadarysi. Tiesa, numezgiau kelias naujojo megztinio eiles (prie to, kurio pabaiga jau arti, neprisėdau, nes ten galvoti reikia). Bet negi rodysi tas kelias eilutes?
Užtat šeštadienį Biržų muziejuje nusipirkau "Tautodailės metraščio" 1998 metų numerį. Pasakysite, kad seniena? Bet aš tokio neturėjau. Ten radau straipsnių apie tautinį kostiumą, lietuviškas juostas, gražių nuotraukų ir ornamentų. Bet į muziejų galite nebėgti, daugiau numeriu nebėra. Akivaizdu, kad šis laukė manęs. Ir išvis apie tekstilę ten daugiau nieko nėra... O buvo štai šis:

5 komentarai:

 1. o kur panaudosit tuos visus ornamentus ir rastus ?
  Gal per daug lendu su savo komentarais ? Bet seku Jūsų Blogą, man patinka :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Daiva, visuomet smagu sulaukti skaitytojų komentarų ir klausimų. O lietuviškus juostų ir audinių raštus aš labai mėgstu ir juos įvairiai panaudoju. Pažadu artimiausiomis dienomis parašyti, ką aš su jais darau. Vakar galvojau plačiau parašyti, bet po intensyvaus savaitgalio nuėjau miegoti...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Iš tiesų tai bandau mušti nemiegojimo rekordus (bent jau asmeninius), tik vis kūnas išdavikas kartkartėmis ima protestuoti :D Kaip man trūksta tų 5-6 valandų (o kartais, deja, ir daugiau), kurias tenka atiduoti miegui. Kiek tuo metu būtų galima nuveikti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Oi, kaip būtų gerai, kad nereiktų aukot tų 5-6 valandų. Būtų galima pamegzt, pvz :) riešines :) Jūsų riešinės nuotabios, audžiu mintį pasimokyt. Tai matyt tie tautinių juostų motyvai- raštai irgi riešinėse gula

  AtsakytiPanaikinti