2011 m. vasario 7 d., pirmadienis

Kai reikia skubiai...

... tada daiktas skubiai ir atsiranda. Paskambino vieną kartą Beata ir pasakė, kad jai skubiai reikia riešinių. Na, tas skubiai buvo gal trys savaitės. Bet jai tai buvo per trumpas laikas (aišku, būtų spėjusi, bet jai dar reikėjo nusivelti šalį, pasidaryti vėrinį... na, kaip visuomet). O aš turėjau kitų darbų. Tad raštą išsirinko, karoliukus suvėrė ji pati. Man beliko tarp kitų darbų numegzti.
Prisipažinsiu, nemėgstu, kai raštą reikia persipiešti iš kito mezginio. Ir šiaip, svetimi raštai man kuo toliau, tuo sunkiau mezgasi (turiu pusantros riešinės pagal vieną norvegišką knygą, o kada užbaigsiu, nežinau). Bet ko nepadarysi dėl draugės... Tikėjausi surasti, kas buvo ta, kuri pirmoji numezgė riešines šiuo raštu. Bet kai radau ne vieno ir ne dviejų žmonių riešines su šiomis snaigelėmis, netekau vilties. Visgi jeigu jūs žinote, kas buvo ta, kuri pirmoji persipiešė šį raštą, būsiu dėkinga, jeigu pranešite. Norėčiau jai padėkoti, o taip pat ir jums pasakyti, kas ji, nes raštas labai labai gražus.
Šviesiai rausva Drops alpaka, blizgantys margi bordiniai žali karoliukai ir labai gražus rezultatas. Beliko susiūti.
Dėkoju Guodai už gražų raštą, o čia galima rasti tas pirmąsias - riešines jos sesei.

6 komentarai:

 1. Na... hm... ai, užskaitysim, kad padėkojai :D
  Žinoma, būti originaliu šiame interneto pasaulyje labai jau sudėtingą, bet analogišką raštą aš pernai savo sesutės riešinėms Excel susipaišiau "šiaip iš galvos". :)
  O ar jis buvo 'pats pats pirmasis" -- kas čia žino?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Guoda, tu? Labai labai tuomet ačiū už šį raštą. Jis labai gražus, labai vykęs. Įlindau į tavo tinklaraštį pasižiūrėti riešines. Gi tikrai. Nors tos, pagal kurias paišiau, buvo visai kitų spalvų... Nuotrauka tikrai ne tavo buvo. Va taip ir gimsta žodinė (atsiprašau, internetinė) tradicija.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na bet kuriuo atveju ačiu abiems :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Агне! Какой красивый узор!!! Я вторые митенки заканчиваю с бисером! Такие чудесные они получаются! Браво!

  AtsakytiPanaikinti