2011 m. kovo 4 d., penktadienis

Dar viena skara

Atėjo laikas ir antrąją šių metų skarą parodyti. Numegzta ir ištampyta vasario mėnesį. Čia išbandžiau "Regia Lace" siūlus. Spalva labai graži. Tik nesu tikra, ar man siūlas patinka. Jame sintetika ne suverpta kartu su vilna, bet susukti du siūlai: vienas plonytis plonytis sintetinis, o kitas - labai laisvai suverptas vilnonis. Iš pradžių vis kliūdavo jie už virbalo, vėliau pripratau.

Tada beliko viena problema - pumpurėliai. Mezgiau juos pirmą kartą. Perskaičiau, kad lengviau išnerti su vąšeliu, tai taip pirmiausiai ir bandžiau. Bet kai nieko nepavyko, visai lengvai išmezgiau virbalais. Na, gal kelis kartus tekdavo iš naujo apkabinti tas 5 akis, nes kažkas kažkur užkliūdavo. Bet ir siūlas ne maloniausias pasitaikė. Visgi visa daugybė pumpurėlių buvo sėkmingai įveikti.

O tada prasidėjo linksmybės. Pirmąją mezginio dalį aš didinau, nes norėjau skaros, o ne skarelės. Tad mezgimo pabaigoje (o tai buvo šeštadienio rytas) jau gerokai tempavau ir vis galvojau: reikės į "Mezgimo zoną" ar nereikės? Ir išvis, iki kelių ji dirba. Siūlas trumpėjo gerokai greičiau nei kad baiginėjosi mezginio raštas. Pabaigoje visgi vieną rašto eilę praleidau. O nuėmus akis liko gal pora metrų siūlo. Tikrai nebūtų pakakę daugiau nei vienai eilei.Raštas iš čia.

4 komentarai:

 1. Geras klausimas, tik pati nežinau, kaip spėju. Per mažai miegu, štai ir visa paslaptis...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Агне! Любуюсь новой шалью! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Esta toquilla es una preciosisas,seguro que tiene mucho trabajo el hacerla.Felicidades.

  Un saludo desde España

  AtsakytiPanaikinti