2011 m. balandžio 16 d., šeštadienis

Pledas jau siuvamas

Šiomis dienomis priešokiais siuvu pledą. Įtariu, kad jau gal kokius 50 kvadratukų ir susiuvau. Tai daryti daug nuobodžiau. O kai pagalvoju, kad viską užbaigus, dar reikės apnerti. O eilės bus kokių 5 metrų ilgio, o gal ir dar ilgesnės... Negi aš negalėjau kokių nors pagalvėlių prinerti, jos juk daug mažesnės... :D Bet dabar jau niekur nedingsiu, susiūta dalis pagalvėlei jau per didelė. Tad teks toliau kantriai siūto pledą. Tik niekaip nesuprantu, kodėl, tikrai ne per labiausiai mėgdama kvadratukų susiuvimą (jeigu tai reikia daryti) bei galų kaišiojimą, vis su tuo prasidedu? Nors nerti malonu: vienas-du ir baigta.


P. S. Vakar baigiau siuvinėti vieną smulkmeną, tad ryt parodysiu.
Be to, pafotografavau neseniai gautą knygą apie samplerius, tad kitą savaitę ją aprašysiu.
Ir dar: tikrai nepamiršau, kad žadėjau plačiau parašyti, kas per daiktas yra tie sampleriai. Pažadas nepamirštas. Tik kad naujausia knyga (o ji yra ne schemų rinkinys, bet istorinė studija) pakeitė mano pačios įsivaizdavimą, tad senąjį, kompiuteryje jau gulintį tekstą reikės gerokai paredaguoti, tiksliau, perrašyti. Bijau, kad prie jo prisėsiu tik kokį birželį. Bet samplerio iki to laiko dar tikrai nebūsiu baigusi siuvinėti.

2 komentarai:

  1. Na, man niekad kantrybės tokiam projektui neužtektų. Bet rezultatas bus tikrai vertas tų "kančių". Sėkmės!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Na, tikrai nėra taip baisu, kaip atrodo. Be to, jeigu ne užbaiginėčiau siūlus, o tiesiog nerčiau pledą, daryčiau kiek kitaip: pirmiausiai nusipieščiau piešinį, o tada jau nerčiau kvadratukus ir pradėčiau siūti nuo pačių pirmųjų. Taip darbas dar smagiau vyktų.

    AtsakytiPanaikinti