2011 m. gegužės 17 d., antradienis

Naudinga informacija

Kartais mezgant tam tikrus darbus reikia parašyti, kiek metrų siūlo sunaudojai (ypač tai pasakytina apie testuojamas schemas ir aprašymus). Deja, ilgą laiką iškildavo klausimas, kiek metrų šimte gramų turi Biržų "Siūlo" linas. Sonata net ėmė kalbėti apie tai, kad reikėtų išmatuoti (tada aš supratau, kad iš manęs dar labai menka mezgėja, o tie 11 šalių per šiuos metus - atsitiktinumas, o ne diagnozė). Kadangi aš matuoti nenorėjau, nusprendžiau tiesiog imti ir parašyti šio fabriko vadybininkams. Ir šiandien ryte sulaukiau labai malonaus laiško, kurio dalį dabar ir jums perrašysiu (kad žinotumėt, jeigu kada sugalvosit savo mezginio iš lininių siūlų schemą kur nors spausdinti bei norėsite parašyti metražą).


Dėkojame, kad domitės mūsų gaminiais.
Gaminame įvairių storių 100proc. lininius verpalus šlapio verpimo būdu. Galimi verpalų storiai: Nm 9.5; Nm 11.6; Nm14.7; Nm17.9; Nm20; Nm21.7; Nm26; Nm30. Jie gali būti vienos gijos, taip pat susukti iš 2,3,4 gijų priklausomai nuo verpalo storio.
Pagrindiniai mūsų gaminami verpalai Nm 17.9, jie gali būti susukti iš 2,3,4 gijų. Metražas 100g:

Nm17.9/2 - ~880m;
Nm17,9/3 - ~600m
Nm 17.9/4 -~450m.

Viena babina sveria ~1kg, gramais verpalų nepardavinėjame. Baltos ir natūralios lino spalvos verpalų turime pasiūlyti beveik visada, o dėl spalvotų, jei neturime atitinkamos spalvos ir ją reikia specialiai dažyti nustatomas minimalus užsakymo kiekis 90kg (1 dažymo partija).
Jums būtų paprasčiau apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse „Lino namai“ Vilniuje Universitetog.10; Pilies g.38; Vilniaus g.12; Kaune Laivės al.88; Klaipėdoje Tiltų g.11 arba Biržuose Vytauto g.31, kur galėtumėte apžiūrėti mūsų gaminamų verpalų kokybes, spalvynus. Taip būtų paprasčiau išsirinkti.
Jeigu kiltų daugiau klausimų, prašom kreiptis.

Tas adresas, kuriuo reikėtų rašyti: info@siulas.lt
O lino spalvų rojus, kuriame medituojasi ir gimsta patys nuostabiausi stebuklai, yra štai čia.

P. S. Labai dėkoju visiems, palikusiems komentarus po mano siuvinėta boružėle. Blogspot'as juos suvalgė. Visa laimė, kad pašto dėžutėje liko.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą