2011 m. gegužės 29 d., sekmadienis

"Pūkuotukas" baigtas

Minėjau, kad pritrūkau gero pusmetrio siūlo, kad galėčiau užbaigti pūkuotąjį siuvinėjimą. Teko palaukti, kol jį atsiuntė iš Amerikos. "Dimensions" visuomet tvarkingai išsiunčia siūlą, jei jo pritrunka, tačiau kai darbas beveik beveik baigtas guli ir bado akis, kantrybę tai patampo.
Siuvinėdama padariau išvada, kad per tankiai badyti yra taip pat negerai, kaip ir per retai. Ir ne tik dėl to, kad gali paaiškėti, jog siūlo turi per mažai. Bet ir todėl, kad pats siuvinėjimas tampa vos ne kalneliu, siūlai nebetelpa. bet siuvinėjimo sutvarkymo problemą spręsiu, kai sugalvosiu, ką su juo veikti. Pagalvėlei gerokai per mažas šis paveiksliukas. Gal kada reikės įrėminti.
Tad dabar šiek tiek informacijos: siuvinėtas originalus "Dimensions" rinkinys "Tall Flowers". Jį galite rasti kad ir čia (bent aš čia pirkau). Audinys - medvilnė, kiek primenanti džinsą (tik retesnė). Pats procesas visai smagus, nors aš dabar norėčiau labiau pabandyti ant kokio maišinio lino vilnoniais postoriais siūlais pabadyti (tik speciali adata, gaila, vien siuvinėjimo siūlams pritaikyta). Siuvinėta trimis siūliukais vienu metu.
O dabar - vaizdai:

5 komentarai:

 1. Gražus pūkuotukas :) Vis knieti tokius pabandyt, bet kad jau tų darbų darbelių... Gal man kol kas ir kitų užteks.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai grazu :) Kols siuvinejai, gundei, dundei, ir sugundei :) Uzsisakiau 2 rinkinukus savo panelems, bet jeigu nenores ar nepatiks, su mielu noru pati prisidesiu :) Aciu uz ikvepima :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gabi, ačiū :)
  Narpliotoja (ir kaip dabar į tave kreiptis, kai tokį vardą susigalvojai?), tu esi tikra, kad tau esamų darbų pakaks? Kas čia per keistas mąstymas? :D
  Auksaranke, turėtų patikti tavosioms, jos gi krapštukės. Svarbiausia, kad nesugalvotų į kiekvieną audinio skylutę adatą besti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Fantastika:) Labai labai gražu toks siuvinėjimas:)

  AtsakytiPanaikinti