2011 m. birželio 30 d., ketvirtadienis

Nimue "La pipe"

Vakar buvo mano brolio vardadienis. Ta proga praėjusią savaitę, atostogaudama, pagaminau jam štai tokią dovaną - Nimue pypkių. Siuvinėjau daugiau mažiau iš to, ką turėjau. Tiesa, kelios siūlų spalvos buvo nupirktos, bet karoliukai naudoti iš atsargų: auksiniai Mill Hill'o (gerai, kad jų turėjau, nes kitaip būtų tekę prisiūti dengtus auksu) ir šampaniniai čekiško biserio.
Patį pypkę traukiančio žiogo piešinį sukūrė prancūzų dailininkė Erlé Ferronnière . Jis yra išspausdintas knygoje "Halloween: Sorcières, Lutins, Fantômes et autres Croquemitaines". Ech, būtų labai įdomu ją pavartyti.


Rėminau tradiciškai Dysnos gatvėje esančiose dirbtuvėse (tose, kurių durų stiklai išmarginti). Jau nepamenu, kiek metų pas juos viską rėminu ir dar neteko nusivilti (todėl kartais pasakojimai apie tai, kad darba įrėmino blogąja puse į viršų skamba kaip iš fantastikos srities). Ten man prie kelerius metus pirmą kartą buvo paveikslas įrėmintas su dviem rėmais. Dabar kartais ir vėl tuo pasinaudoju.

P.S. Šiandien pradedama siūlų naikinimo akcija. Galutinis svoris - 83,1 kilogramas. Įdomu, kiek metų reikės, kad jie bent perpus sumažėtų.

4 komentarai:

  1. Mačiau gyvą - labai įspūdingai atrodo, o įrėmintas išvis - super!!! Subtilus ir labai tinkanti vyriška dovana.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Sutapimas, SB praeitą savaitę išsiuvinėjau šį pypkorių, užtrukau tai dvi savaites, ir rėmas panašus, tik ne dvigubas, už savaitės darysiu darbelių fotosesiją ;)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Labai dailiai issiuvineta ir ireminta

    AtsakytiPanaikinti