2011 m. birželio 26 d., sekmadienis

Po atostogų

Deja, deja, geri dalykai labai greitai baigiasi. Ypač jeigu šiuo metu planuoji atostogauti vos savaitę. O visgi darbų nuveikta ne tiek ir mažai. Kai kurie dar turės pabūti paslaptimi ir kelias dienas palaukti. Savaitės pabaigoje pamatysite, kokį darbą padariau (gerai jau, beveik padariau, beliko apipavidalinimas). Šiuo metu jis dar nerodomas. Niekad nežinai, kas gali užklysti čia ir per anksti pamatyti nuotraukas.
Užtat galiu parodyti dar vieną skarą. Tai buvo dar vienas schemos testavimas ir labai smagus rezultatas. Galvoju šį raštą dar kartą megzti. Skara vadinasi saulėgrąžų laukas. Nors man ji labiau primena žiedą. Bet kol saulėgrąžos dar nežydi, smagu bent viena apsigobti pečius.


Norintys schemą gali rasti ir nusipirkti štai čia. O aš mezgiau iš lininių siūlų. Sunaudojau 110 gramų (apie 490 metrų). Skaros dydis dar nežinomas, išmatuosiu ryt.

O aš jau vėl noriu atostogų. Turiu joms nemažai planų (na, bent kokioms 5-6 atostogoms tų planų tikrai pakaktų :D ). Tačiau artimiausiomis dienomis manęs laukia ganėtinai siaubinga atrakcija: sversiu visus turimus mezgimo ir nėrimo siūlus. "Žiurkėnė" bandys susisteminti savo atsargas. O nuo liepos 1 iki gruodžio 1 dienos vyks intensyvus jų naikinimas. Pasistengsiu sukauptus gėrius apmažinti (kad vėl ramiai galėčiau kaupti), namuose vietos vis mažėja ir mažėja...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą