2011 m. liepos 21 d., ketvirtadienis

Naujienos

Šį kartą naujienos tokios, kad naujienų nėra. Praėjusią savaitę užklupo darbai, savaitgalį pasibaigę migrena, tad nieko nedariau (beveik nieko, bet parodyti nėra ką). O penkis kryžiukus, išsiuvinėtus "Cirque des triangles" tiesiog neradau jėgų nufotografuoti. Šiuo metu yra jau gal 10 naujų kryžiukų, bet fotoaparatas išvyko su mama ir grįš tikriausiai penktadienį (o gal tik šeštadienį).
Na, galėčiau papasakoti, kad pledas jau turi vieną apnėrimo eilę. Šiaip taip net ir per karščius baigiau jį siūti. Tad parodysiu, kiek dabar yra, kai atgausiu fotoaparatą. Pradėtų ir užbaigtų darbų nėra. Visi nunerti ir numegzti darbai ir toliau guli neužsiūti. Na, kam užsiūti ir blokuoti vilnonę skarą, jeigu šiuo metu net ir su ploniausiu rūbu mieste nežinai kur dingti. Veiktų prie darbo stovintis fontanas - per pietų pertrauką būtų galima eiti prie jo vėsia drėgme pakvėpuoti. Deja, deja... Stovi metalinis gremėzdas ir tyli.
Kad nebūtų tuščias tekstas, parodysiu, kokią gražią nuorodą vakar gavau.

Tai yra naujausio "Inspirations" anonsas. Koks nuostabus mėlynai pilkas gėlės žiedas. O rankinukas su raudonąja gėle. Labai labai laukiu naujo numerio. Jį gavusi vėl kelis vakarus maloniai skaitysiu, o po to svajosiu, nes laiko visiems norimiems darbams gerokai per mažai...

P. S. Jeigu ir jūs norėtumėte gauti šį žurnalą, parašykite man laišką. Patarsiu, kur kreiptis, kaip išvengti muitų ir pan.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą