2011 m. rugsėjo 7 d., trečiadienis

80+ kilogramų atsargų

Galvojate, kad 80 kilogramų siūlų yra daug? Na, taip tikrai nėra. Tik kelios dėžės, dar kelios dėžutės, dar krepšys... Vienu žodžiu, viskas atrodo štai taip:


Šį savaitgalį buvo perkraustomos visos atsargos, atrinkti siūlai artimiausiems darbams. Kai juos užbaigsiu, turėtų kokios vienos dėžės nebelikti (labai tikiuosi). Na, gal bent kokią vieną kitą nedidelę dėželę galėsiu nuo jos nukelti. O tuomet vėl reikės atrinkinėti siūlus naujiems darbams. Tuomet ir vėl nufotografuosiu šį kalną. Visas procesas vadinamas siūlų tvarkymu, bet iš tiesų tiksliai žinau tik tai, kas yra poroje dėžių, kurios keliaus į mano balkoną ir kurių turinys bus verčiamas darbais. Kur ką sudėjau kitose, jau pati suabejočiau. Bet kadangi ištraukti visas atsargas ir jas dėlioti yra labai smagu, tai po mėnesio kito ir vėl smaginsiuos...

8 komentarai:

 1. :) bet tikrai. man irgi smagu savo žiurkėnišką sandėliuką tvarkyt, perdėliot, perrikiuot. labai suprantu Skrudžą (Makdaką :D).
  Agne, o kandžių nebijai? Kaip saugai savo turtus? Va čia tai būna apmaudu, jei randu ką sugadintą. Bet naujam bute dar nepastebėjau šito gyvio...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gerai, kad maistinės kandys siūlų nevalgo (tikiuosi). Šitos tai ramybės neduoda. O siūlai kiekvieną žiemą (dauguma ir ne tik žiemą) gyvena balkonuose, tai būna iššaldomi. Gerai, kad paskutiniais metais žiemą šaltų dienų būna. Išnešk ir tu savo atsargas bent kuriam laikui žiemą, kad pabūtų per šalčius lauke. Turėtų padėti. Kažkiek levandų turiu prisidžiovinusi. Bet jomis pirmiausiai bandysiu nuo maistinių kandžių gelbėtis. O jeigu dar liks, tada ir prie siūlų padėliosiu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man labai patraukli artimiausia dėžė apačioje atrodo, kažkas vienodo dydžio, tik spalvos skiriasi ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Čia ta su žaliais užrašais? Tenai iš babinų nuvyniota mašininė pusvilnė. Kokybė ne pati geriausia, buvo anais laikais ir geresnių. Bet planuose yra megztinis ar pusiau liemenė iš jų. Matysis...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na ir turtai! Labai jau įdomu, kaip seksis laikytis šios "siūlų dietos" :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Audrone, nesiruošiu kažko labai beprotiško siekti (kaip kad visų atsargų sunaikinimas per metus ar pan.). Tiesiog svarbiausia, kad sumegsčiau daugiau nei atsiras naujų siūlų (belieka tikėtis, kad kas nors savo žiurkėniškų atsargų nepadovanos :D ). Po truputį kaip nors ir sumegsiu.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Agne..... o čia mintis! Geniali Mintis! Nori -- aš su tavimi pasidalinsiu savo žiurkėniškomis atsargomis? :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Guoda :D :D :D Gal palauk, kol aš pusę savo svorio numesiu, tada pagalvosim. Gerai? O šiaip, rodyk, ko turi, gal man kažko mirtinai reikia, tik aš to nežinau (juokauju, šiuo metu man reikia tik vietos siūlams, tad savuosius saugok pati...)

  AtsakytiPanaikinti