2011 m. rugsėjo 4 d., sekmadienis

Pasiruošimai rudeniui

Už lango jau kalendorinis ruduo. Tačiau jam ruoštis tikrai nereikia. Saulė dar pašildo. Ir šiaip dar labiau vasara kvepia, o ne tikru rudeniu. Tačiau bjaurusis ruduo būna tuomet, kai ima lyti (nors lietų tai aš mėgstu), atšąla, namuose nebesinori nieko daryti, o vien slėptis po pledu ir gerti karštą arbatą. Tuomet ir pravers mano naujausias pledas.


Rašto kaip ir nebuvo. Patys paprasčiausi kvadratėliai. Net ir spalvos buvo derinamos tiesiog kad susinaudotų siūlai. Galų liko tikrai labai mažai, gal kokie 30-40 gramų, tikrai ne daugiau. O sumezgiau 1010 gramus "Teksrenos" vilnos. Ne taip jau ir mažai.
Vieną pledą virbalais mezga mama. Visgi įtariu, kad reikės jai padėti. Pledas iš didelių juostų, kurių kiekviena turbūt svers kiek visas nertasis. O mamai, jį pamezgus, ima skaudėti pirštų sąnarius... Nors megzti jį malonu, nes numegzta dalis maloniai šildo kojas.

6 komentarai:

 1. Koks mielas daiktas, labai gražiai suderintos spalvos. Seniai svajoju nusinerti pledą, bet vis nesiryžtu, man rodos tai labai ilgalaikis procesas. Todėl visada baltai pavydžiu žmonėms numezgusiems ar nunėrusiems pledą :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vilma, ačiū už komentarą. O nerti tikrai nėra ko bijoti. Juk neriamas ne didelis daiktas, o maži gabaliukai, kurie nusineria greitai. Tiesa, jeigu neriama ne užbaiginėjant siūlus, o su mintim, kad jeigu pritrūks raštui kokios spalvos, ją bus galima nusipirkti, tada patarčiau siūti detales iš karto. Po to šis darbas kiek pabosta. Aš taip elgtis negalėjau, nes turėjau žinoti, kiek detalių turėsiu, kokio dydžio pledą galėsiu susisiūti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip bus smagu vėsesnį vakarą po juo palįst... Ech, pavydžiu. Man nesiseka su dideliais darbais (net iš mažų detalių :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikus pledas. Tiesą sakant, atskiri gabaliukai, rodyti procese, tokio įspūdžio tikrai nepaliko... O dabar visai norėčiau tokio daikto ir savo namuose. Ir siūlų galų daugiau negu proto, ir laiko gabaliukams nerti atsirastų...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na, aš, apmažinusi atsargas, planuoju vėl prisirankioti visokiausių galų ir kokį pledą nerti. O dabar reikėtų baigti nerti vieną pledą, kuris kažkada planuose turėjo būti vilnoniu sijonu (beje, jis irgi iš gabaliukų). Ir dar vieną pledą baigti megzti. Juos užbaigus, atsargų gerokai sumažės.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nuostabus pledas. Ir vėl ant manosios nuospaudos, t.y. noro pačiai nusinerti, spaudžia :)

  AtsakytiPanaikinti