2011 m. rugsėjo 10 d., šeštadienis

Pasiruošimai šaltajam sezonui

Kaip ten bebūtų, artėja šaltasis metų periodas ir niekur nuo to nepasislėpsi. O ir nereikia slėptis. Žiemą aš labai mėgstu. Ypač tokią, kaip pernykštė, kai spaudžia šaltukas ir net Vilniuje balta. Tiesa, tuomet reikia šiltesnių rūbų. Pradėtų žieminių mezginių yra, reikia tik juos užbaigti. O vienam iš jų taip ir atsitiko. Rezultatas visiškai paprastas, bet šiltas, o tai svarbiausia.

Darbo prie šio megztinio buvo likę labai nedaug. Reikėjo tik nuardyti viršų iki kaklo apačios ir permegzti. Šį megztinį galėčiau pavadinti "tingėjau": tingėjau galvoti raštą, tingėjau prisiuvinėti rankoves (o reglano nenorėjau). Tad rankoves mezgiau pusiau reglaniškas, o viršuje jas mezgiau a la statytas. Bet siūlės čia nebuvo. Dar reikės patobulinti šį variantą, bet jis man patiko. Įtariu, ir toliau taip megsiu rankoves.

Užbaigti tetrūko vos beveik 70 gramų, o sumegztas visas puskilogramis. Paaiškėjo, kad atsargas naikinti kartais ne taip ir sudėtinga. Tiesiog reikia susirankioti beveik baigtus darbus. Ką gi, einu megzti ir skaityti toliau.

2 komentarai:

  1. Koks įdomus rankovių variantas - dar neteko tokio matyti. Įsiūtinė rankovė be siūlės - net nesugalvotum :)) Principas, žiūrint į nuotrauką, atrodo lyg ir suprantamas, bet gal ir aprašymėlį kokį būtų galima?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū. Jis yra ganėtinai paprastas ir aš juo esu beveik patenkinta. Na, kitą kartą dar gal porą pakeitimų daryčiau. Aprašymą galėsiu padaryti. Reikia tik dar kelias nuotraukas rankovės nufotografuoti.

    AtsakytiPanaikinti