2011 m. spalio 22 d., šeštadienis

Šilkai

Šiandien aš vėlyva. Tiesiog buvo darbinga diena: baigtas vienas siuvinėjimas (apie kurį, kad jis pradėtas, žino vos keli žmonės), baigtas vienas mezginys (na, ne visai - galų dar nepaslėpiau), vienas siuvinėjimas džiūsta (bet jį dar reikės užbaigti - surinkti, be to, galėsiu parodyti tik gruodžio pradžioje), o dabar keliausiu plauti kito siuvinėjimo apipavidalinimui skirtą liną, kad jis susitrauktų dabar, o ne kada nors ateityje, kai to niekam nereikės...
Ir dar: užbaigimai tikrai buvo ne vienintelė šiandienos veikla (be to, kai kurie šiandieniniai baigimai buvo po vidurnakčio ir dar toli iki ryto). Bet kitos veiklos čia nėra minėtinos, ne joms šis tinklaraštis skirtas. Svarbiausia, kad jaučiuosi gerai padirbėjusi, nors darbų eilė ir netrumpėja. Tikiuosi kad po ilgojo savaitgalio planai atrodys geriau, jų eilė bus trumpesnė (optimistė...).
Bet dabar apie tai, kas šiandien svarbiausia - senovinės šilkinės gėlės ant lino. Čia dar ne pabaiga. Ir tikriausiai net ne vidurys. Bet man visvien gražu.

2 komentarai:

  1. Na, be proto gražu. Aš šiais metais ilgai ilgai žiūrėjau į eilinę renkamą grupę tuose kursuose, bet nusprendžiau, kad "ne man". O gal ir be reikalo... Na, bet jų dar bus :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai, labai gražu. Kekvienas motyvas puikus. O jau siuvinėjimo dygsniai (technika)... Jei ne šis blogas, tikriausiai ir nežinočiau, kad tokių stebuklų yra. Ačiū. Laukiu naujų įrašų.

    AtsakytiPanaikinti