2011 m. lapkričio 6 d., sekmadienis

Ar tai vis dar kojinės?

Beveik visus metus (išskyrus labai karštas vasaros dienas) namuose mes avime tik rankų darbo šlepetėmis. Vienos jų yra siuvamos mašina iš senų džinsų, paltinių audinių ir šiaip visokių storų likučių, sunešiotų rūbų. Tokios daug vietos neužima, jas galima lengvai išplauti, daugiau pasiuvus būna ką svečiams duoti. Bet mano broliui tokios netinka. Jam reikia vilnonių kojinių, jeigu jas taip dar galima pavadinti. Įsivaizduokite žmogų, avintį 46 dydžio batus, kuriam kojinės pradedamos megzti taip: paimame 4-5 numerio virbalus, ant keturių virbalų užmetame po 10 akių... Būtent, viso reikia tik 40 akių. Bandau prisiminti, kiek akių reikėdavo, kai megzdavau vaikiškas kojines. Kiek pamenu, skaičiai buvo panašūs. Paguldytos ramiai tos kojinės bando elgtis padoriai.


Bet kai niekas nemato... Tada galima atsistoti, pasimindyti.


O jeigu tai nepadeda, tai ir ragus suremti.


Prisižiūrėjus tokių žaidimų paaiškėjo, kad tikrai ne vaikai kalti, jeigu kartais sugalvoja pasimindyti. Verčiau patikrinkite, kokias kojines jie dėvi. Gal jų charakteris - kaip šių manųjų.

P.S. Šios kojinės sugeba išlaikyti pusiausvyrą net ir neprilaikomos. O kaip kitaip, kai jos yra be galo storos, beveik batai. O sumezgiau joms 245 gramus visokių likučių, ardytų siūlų ir kitokių galų, kurie tik kojinėms ir begali būti naudojami.

4 komentarai:

  1. O taip, kai jau numegztos, jos labai smagios. Bet kai mezgi, o jos niekaip nesutinka gulėti ant kelių taip, kad dar ir skaityti būtų patogu, tada jau bjauroka.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Žiauriai gražus melanžas! Ir labai juokingos nuotraukos:)))Net pati tokių kojinių užsimaniau...

    AtsakytiPanaikinti
  3. Įsivaizduoju, kaip reikėtų tau megzti: apmeti ant virbalų po kokias 8 akis... Gal ir nieko. Nors pagal skaičius niekas nepatikėtų, kad tai kojinės suaugusiam.

    AtsakytiPanaikinti