2011 m. lapkričio 5 d., šeštadienis

Auksas vis artėja

Su kiekvienu šeštadieniu artėja ta diena, kai jau imsiuosi aukso. Šilku siuvinėjamų ornamentų vis mažėja. Po šiandienos žvaigždės beliks tik keturi. Panašu, kad gruodį šeštadieniai blizgės.
Šios savaitės žvaigždė štai tokia:

O bendras vaizdas atrodo štai taip:


P. S. Šiandien buvau ekskursijoje Bažnytinio paveldo muziejuje. Ten sužinojau, kad lapkričio 24 dieną bus paskaitai, kuri galėtų būti įdomi blogo skaitytojams, o ypač šio samplerio palaikymo komandai. Aš būtinai pasistengsiu galėti ateiti pasiklausyti.
Tai štai: Mozė Mitkevičius jau minėtą lapkričio 24 dieną muziejuje skaitys paskaitą "Liturginiai drabužiai: istorija, funkcija, simbolika". Bilieto kaina 5 litai, o studentams - nemokamai. Kai tik muziejus atsiųs šios paskaitos anonsą, apie jį parašysiu įrašą.
O jeigu dar nebuvote šiame muziejuje arba buvote senokai, tai siūlau ateiti anksčiau. Jie pakeitė liturginių drabužių ekspoziciją. Kai kurie, seniau buvę paslėpti už stiklo, dabar yra suguldyti stalčiuose, tad juos daug patogiau apžiūrėti. Vitrinose už stiklo eksponuojama dar nematytų nuostabaus siuvinėjimo darbų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą