2011 m. lapkričio 27 d., sekmadienis

Liemenė ar monstras?

Kartais mano mezginių svoriai mane pačią nustebina. Kad ir ši liemenė, sverianti "tik" 762 gramus. Numegzta iš įvairiausių ardytų megztinių. Pavyzdžiui vienas rudas kažkada mamos jaunystėje buvo jojimo megztinis. Vėliau ne vienerius metus ne tik mama, bet ir aš jį vilkdavausi darbuodamasi sodyboje. Bet rankogaliai visai susitrynė, tad šis vilnonis megztinis buvo išardytas. Šviesus pilkasis siūlas - dėdės seniai seniai nebenešiojamas buriavimo megztinis. Aš jį ardžiau gerokai sukandėjusį, tad ten mazgas ant mazgo, o ant to mazgo - dar vienas. Na, jūs jau įsivaizduojate, koks čia mezginys ir kokie siūlai :D Blogosios mezginio pusės nerodysiu, bet kad įsivaizduotumėte apibūdinsiu taip: jeigu prie kiekvieno siūlgalio pridėčiau dar po vieną, galėčiau tą pusę paversti gerąja ir turėčiau megztą "kailinę" liemenę. Bet ji labai šilta, tad pravers sodyboje rudenį ar pavasarį, kol kambariai apšils užkurus pečių. O ir namie bus labai tinkamas prieš prasidedant šildymo sezonui arba jam pasibaigus. Bet gana kalbų, štai ir tas mezginys (nieko ypatinga, bet maloniai šildo).Beje, su džiaugsmu pranešu, kad mano siūlų atsargos jau sumažintos kiek daugiau nei 5 kilogramais (gerai jau, yra ir kiek naujų siūlų, bet ateis gruodžio 1 ir jų imsiuos).

3 komentarai:

 1. O gal geriau kaip tik eksponuoti turtingą liemenės vidinį gyvenimą, atrodys ne megzta, o kailinė;)?
  Labai smagu turėti tokį daiktą su istorija... kaip senoviniai skiautiniai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Apie liemenę nieko negaliu pasakyt... Bet... MATEI, MATEI? Šimtukas sekėjų jau susirinko, nebus ta iškilminga proga kokių atiduotuvių, ar ko? :) Čia šiaip... :) Maža ką?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na, blogosios pusės gal nerodysiu... Bus gera ir ši.

  Sniega, reikės pagalvoti. Šiomis dienomis jau pora žmonių apie tai užsiminė. Reikės kokį žaidimą sugalvoti. Tik gal ne kalėdinį, nes Kalėdų šiuo metu man dar kiek daugoka. Noriu advento...

  AtsakytiPanaikinti