2011 m. gruodžio 31 d., šeštadienis

Dovanos

Mano dalyvavimas žiurkėniškame siūlų naikinime susilaukė nemenko palaikymo. O dabar jau kurį laiką vis sulaukiu klausimų, ar man pasisekė, ar sumezgiau daugiausiai. Taip, sumezgiau ir laimėjau siūlų. Tik iš pradžių liga, o po to šventės vis trukdė nueiti pasiimti dovaną (teoriškai buvo galima ją gauti paštu, bet negi verta prašyti, kad siųstų iš Vilniaus į Vilnių. Tad vakar pagaliau nuėjau į naują parduotuvę VCUP'e ir ten pasiėmiau du matkelius siūlų. O kad nepritrūktų mano sumanymui, nusipirkau dar vieną.


Kitais metais ir toliau planuoju mažinti savo siūlų atsargas. Jau nebesveriu, kiek turiu. Sakykim, kad 80 kilogramų. O per metus norėčiau šias atsargas sumažinti 10 kg. Pasižiūrėsiu, ar tai įmanoma. Tuo labiau, kad dar prieš porą mėnesių pora žmonių pasakė, kad norės prašyti, kad skaras ar šalius numegsčiau. O tai reiškia, kad megsiu ne savus siūlus. Na, matysim. Man pačiai labai įdomu, ar pavyks.

7 komentarai:

 1. Oho kaip smagu, sveikinimai :)
  aš ir norėčiau sudalyvaut kokiam nors siūlų naikinime. nes dabar tik kaupiasi ir kaupiasi siūlai... nes visi tokie gražūs ir mieli :) O kada juos visus sumegzt - nežinau. Reikia paskatinimo ir tikslo :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ateinančiais metais mes jau be prizų toliau naikinsim atsargas. O aš bandysiu patikrinti, ar įmanoma per metus 10 kilogramų atsargas sumažinti (tai reiškia, kad jeigu nusipirksiu vieną kilogramą, reikės sumegzti 11...). Nepavyks, tai nepavyks, bet bent kažkiek atsargos sumažės. Namuose nebetelpu :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man irgi reikėtų, nes spintose tik siūlai ir gyvena :)

  o tu čia kažkur prisiregistravusi prie siūlų naikintojų, ar tiesiog pati sau?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Čia siuvinėtojos žaidžia šiame forume: http://siuvinejame.mybb3.net/index.php Bet jeigu būtų noro, galim tinklaraščiuose žaisti, gal ir dar kas prisijungtų? Galėtumėm skelbti turimą siūlų kiekį, kiek sumezgėm, o kas kiek laiko pasitikrinti, kaip mums sekasi.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Manau, kad reikėtų skelbti tinklaraščiuose :) būtų visai smagi atrakcija. Ir sužinotume kiek siūlų turime, ir kiek sunaudojame.
  Tai darom nuo naujų metų? m? :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Gerai, kitos savaitės pradžioje įkelsiu į savo blogą tekstą. O prieš tai dar tau parašysiu laišką. Galėsim aptarti viską, o po to paskelbti viešai ir kitas pakviesti dalyvauti.

  AtsakytiPanaikinti