2011 m. liepos 25 d., pirmadienis

Vėl pirmadienis, ...

... o aš toli (gal ir nelabai) nuo Vilniaus atostogauju, palikusi beveik visus savo rankdarbius (vienas lagamine yra, bet ar aš jį išsitrauksiu, papasakosiu po savaitės). Su rankdarbiais šios atostogos nesusijusios ir laisvo laiko bus nedaug (išsimiegosiu grįžusi), tačiau šią savaitę pasisemsiu žinių, susijusių su kita mano gyvenimo dalimi (o tokių pomėgių turiu ne vieną).
Kadangi per savaitę šiek tiek pasiuvinėjau trikampius, rodau, kiek šiuo metu turiu. Na, net ir nedidelis progresas yra žingsnis į priekį. Tuo ir guodžiuosi.Pledas beveik baigtas, bet jo nuotraukos nebus - šiuo metu per tamsu. Dar pakentėkit.

2011 m. liepos 21 d., ketvirtadienis

Naujienos

Šį kartą naujienos tokios, kad naujienų nėra. Praėjusią savaitę užklupo darbai, savaitgalį pasibaigę migrena, tad nieko nedariau (beveik nieko, bet parodyti nėra ką). O penkis kryžiukus, išsiuvinėtus "Cirque des triangles" tiesiog neradau jėgų nufotografuoti. Šiuo metu yra jau gal 10 naujų kryžiukų, bet fotoaparatas išvyko su mama ir grįš tikriausiai penktadienį (o gal tik šeštadienį).
Na, galėčiau papasakoti, kad pledas jau turi vieną apnėrimo eilę. Šiaip taip net ir per karščius baigiau jį siūti. Tad parodysiu, kiek dabar yra, kai atgausiu fotoaparatą. Pradėtų ir užbaigtų darbų nėra. Visi nunerti ir numegzti darbai ir toliau guli neužsiūti. Na, kam užsiūti ir blokuoti vilnonę skarą, jeigu šiuo metu net ir su ploniausiu rūbu mieste nežinai kur dingti. Veiktų prie darbo stovintis fontanas - per pietų pertrauką būtų galima eiti prie jo vėsia drėgme pakvėpuoti. Deja, deja... Stovi metalinis gremėzdas ir tyli.
Kad nebūtų tuščias tekstas, parodysiu, kokią gražią nuorodą vakar gavau.

Tai yra naujausio "Inspirations" anonsas. Koks nuostabus mėlynai pilkas gėlės žiedas. O rankinukas su raudonąja gėle. Labai labai laukiu naujo numerio. Jį gavusi vėl kelis vakarus maloniai skaitysiu, o po to svajosiu, nes laiko visiems norimiems darbams gerokai per mažai...

P. S. Jeigu ir jūs norėtumėte gauti šį žurnalą, parašykite man laišką. Patarsiu, kur kreiptis, kaip išvengti muitų ir pan.

2011 m. liepos 11 d., pirmadienis

Pirmadienis

Sekmadienio vakarą išsiuvinėjau labai mažai. Norėjau daugiau, bet galiausiai suvokiau, kad nelabai matau skylutes. Ir net stalinė lempa nepadeda. Tad nufotografavau, paruošiau pirmadieniui ir... nuėjau nerti. O ką daugiau veikti. Šiuo metu siuvinėjimai atidėti.

2011 m. liepos 10 d., sekmadienis

Siūlų atsargos

Štai ir sugrįžau po dar vienos savaitės atostogų. Kažkiek padirbėjau darže, kažkiek panaikinau siūlų atsargas. O prieš išvažiuodama štai kokį grožį kieme sutikau (tiksliau, net du). Galėtų sudėti kiaušinėlių. Mes chemija netręšiam, daržas kaip ir "ekologiškas", tai gal kitais metai būrelis skraidytų.


Apie tai, kaip siūlus naikinau, papasakosiu vėliau. Darbus reikia sutvarkyti (net ir du galus paslėpti man didelis darbas, o jeigu kokie keturi atsiranda...) Pagal visus skaičiavimus (labai apytikslius, nes svarstyklės ne pačios tiksliausios, o ir kiekiai ne tokie, kad kiekvieną gramą susverčiau) liepą sutikau su 82,923 kilogramais siūlų (gramai tokie tikslūs todėl, kad paskutinė birželį numegzta skara svėrė 177 gramus; ji, beje, irgi dar laukia, kol galus paslėpsiu). O vakar Kernavėje, Gyvosios archeologijos dienose, pamačiau labai nuostabių spalvų vilnos. Aš jos nepirkau, vien grožėjausi, kokias spalvas galima išgauti natūraliais dažais. Bet mamos tam ir yra, kad visą laiką aiškinusios, jog siūlų turiu per daug, ir skatinusios nepirkti naujų, imtų ir padovanotų tos gražiosios vilnos: 100 gramų dažytos svogūnais (viršutinė) ir 150 gramų dažytos asiūkliais. Bus žiemai kepurė ir pirštinės.
O šiuo metu siūlų turiu 83,173. Aišku, tas skaičius labai apytikslis. Kai liks kokie 10-20 kilogramų, tada susversiu tiksliau.

P. S. Tarp turimų atsargų esama "naminės" baltos vilnos. Tad sodyboje šiuo metu džiūsta kalnas liepžiedžių. Kai kitą kartą nuvažiuosiu, reikės asiūklių prisiskinti (gerą glėbį jį praėjusią savaitę išravėjau, bet dar ir liko nemažai), ugniažolės, gal dar ko nors. Tada ir aš galėsiu užsiimti alchemija. Nesuprantu tik vieno, kodėl nepaklausiau, kaip melanžiniai siūlai dažyti. Įtariu, kad su skirtingais kandikais. Bet ir pačiai bus galima kada pažaisti.

P. P. S. O dabar einu kiek pasiuvinėt, kad galėčiau bent kiek progreso parodyti.