2012 m. sausio 21 d., šeštadienis

Dar pora dygsnių

Ne visi dygsniai, kuriuos siuvinėju sampleryje, man vienodai patinka. Kai kuriuos jau siuvinėdama įsivaizduoju naudojamus būsimuose darbuose. Kitus siuvinėju ir galvoju, kad neaišku, ar panaudosiu (bent jau siuvinėdama metaliniais siūlais, nes su paprastais medvilniniais jie sugula lygiau). Vienas iš tokių dailiai atrodančių - Reverse Chain with Double Buttonhole Edge (nepykit, neversiu į lietuvių kalbą, paliksiu tai labiau nusimanantiems). Patiko man, kaip šis dygsnis atrodo (nors nuotraukoje jis - tik blizgantis storas kirmėliukas).
I cannot say that I like all the stitches in the sampler. Stitching some of them I know, that I'll use them. But I am not sure about the others. One of the stitches I liked very much was Reverse Chain with Double Buttonhole Edge. I like the result and imagine it in my future stitching.

Daug prasčiau atrodo išsiuvinėtas Guilloche Stitch. Taip ir nepavyko man gražiai suguldyti kaišiojamus siūlus. Bent jau kol siuvinėjau storesniu siūlu.
Guilloche stitch looks much worse. The thread do not want to lay well.


Su plonuoju viskas sugulė daug gražiau.
With thin thread it looks much better.

Gal pasiuvinėjusi metrą kitą ir šį dygsnį išmokčiau idealiai. Bet kiek man siūlai kainuotų...
Maybe I should learn this stitch better. I should stitch few metres of it and learn. One day...

O štai taip atrodo visas sampleris su dygsniais, kuriuos noriu parodyti šiandien. Tęsinys po savaitės. O iki vasario pabaigos jau ir visą užbaigtą ketinu parodyti, gal net ir įrėmintą (įtariu, teks rėmintojui pagalvoti, kaip mano norus įgyventinti).
This is all the sampler for today. Will be more after a week. And I hope to show all the sampler (maybe even framed) till the end of February.

1 komentaras: