2012 m. sausio 23 d., pirmadienis

Dar viena abėcėlė

Kažkodėl turiu įtarimą, kad tai, kuri kažkada siuvinėjo šį samplerį, jis jau buvo pabodęs. Visas darbas buvo siuvinėtas per du audinio siūlus, o ši dalis - per tris. Ir spalvų čia kiek mažiau, kai kur net po kelias raides šalia išsiuvinėta ta pačia spalva (pritrūko, atsibodo siuvinėti?). Na, dar galima pridurti, kad jeigu schema yra tikrai padaryta pagal tikrą samplerį, išlaikant jo spalvas, tai šiam kampui teko malonumas ilgiau pagulėti ant saulės - spalvos čia daug blyškesnės. O gal kaip tik nuo šio kampo buvo pradėta siuvinėti, o po to kokia nors mokytoja liepė dirbti kruopščiau...
Na, istorinių mįslių aš neatspėsiu. Bet labai norėjau praėjusią savaitę išsiuvinėti visą šią abėcėlę. Pripratus siuvinėti per du siūlus, viską dauginti iš trijų buvo darbas. O ir šiaip, daugiau spalvų norėjosi. Tikiuosi iki kokio vasario vidurio visas raides išsiuvinėti. Tada darbas taps įvairesnis.

Last week I wanted to stitch this alphabet. It looks, that the stitcher of historical sampler became tired stitching these letters: bigger stitches, less colours. Or maybe she started stitching fom this corner and later teacher said to stitch more thoroughly.
Nobody can say, what has happened while stitching, but I am really glad, that after this albhabet stitches will return to normal size. Now I want to finish stitching all letters till the middle of February. The left part will be more interesting to stich.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą