2012 m. sausio 28 d., šeštadienis

Ir dar keletas dygsnių metalu

Šiandiena buvo pirkinių diena. Ir jie dar ne visi. Tiesa, visas pirkimas vyko namuose, atveždavo net po kelis prekių variantus. Dabar laukiu, kol atveš dar vieną, kurį pirksim. Bet naujųjų gyventojų nuotraukos bus ryt. O dabar toliau rodau siuvinėjimus auksu.
Today was shopping day. After some half of hour I'll get the last thing and tomorrow photos of these goods will be in my blog. But today is time for my goldwork photos.

Pirmiausiai kryžius ilgu anglišku pavadinimu - Cross Variation of Guilloche Stitch. Prisipažinsiu, besiuvinėdama apsiskaičiavau ir padariau klaidą. Ne visai jjisai simetriškas. Bet tegul lieka tai kaip įrodymas, kad tikrai rankomis siuvinėta, o ne kokia protinga mašina. Tegul bus tai "individualumo" ženklas (svarbiausia juk rasti pasiteisinimą; o šiaip, tai ir istoriniuose sampleriuose klaidų pasitaiko...)
First of all - Cross Variation of Guilloche Stitch. It is not very symmetrical. I've made some mistake counting the threads. But I'll leave it as it is. This will be my original mistake...


Kitas dygsnis - Guilloche Stitch Variation - dar viena variacija ta pačia tema. Na, nepatinka man tie narstymai. Bent jau su metaliniu siūlu. Bet išbandyti reikia.
Next one - Guilloche Stitch Variation.I cannot say, that I like Guilloche very much. But one need to try that could say, if he likes something or no.

Na, gal ne visas Giljošas man nepatiko, šis - Diagonal Half Guilloche Stitch - visai nieko atrodo. O gal tiesiog pramokau? Įtariu, kad tiesiog reikia perprasti, kaip gražiai suguldyti siūlus benarstant. Su medvilne viskas daug paprasčiau. Bet kai paimi metalą, jau reikia pasimokyti.
I like this variation - Diagonal Half Guilloche Stitch - more. It looks much better. Maybe that's why I like it more.

Toliau siuvinėjau bloką kitokių dygsnių. Ceilono dygsnis bent jau man primena mezgimą. Juo labai gražiai žiūrėtųsi užpildyti didesni plotai. Vertas įsiminti.
Now will be a collection of stitches of other style. First of all Ceylon Stitch. It reminds me knitting.

Ceilono dygsnio savotiškas variantas su ištemptais siūlais - Ladder Stitch.
Ladder Stitch reminds me a variation of Ceylon Stitch.

Ir jau matytas dygsnis su užpildymu - Zig-Zag Wrapper Bars Ladder Stitch. Gal reikėjo pagrindą siuvinėti rečiau, geriau matytųsi. Bet šiaip man visai patinka.
One more Ladder Stitch with more stitching on it - Zig-Zag Wrapper Bars Ladder Stitch.


Ir tai viskas šiandienai. Einu toliau savo naujus žaisliukus tyrinėti.
That's all for today. I am going to play with my new toys.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą