2012 m. sausio 19 d., ketvirtadienis

Ketvirtadieninis atsargų mažinimas

Na ką, atrodo, kad ne aš viena noriu mažinti savo siūlų atsargas. Agnė turi 12,839 kilogramus. Na, jos planai metų pabaigoje turėti 6 kilogramus atrodo tikrai sėkmingai įveikiami. Audronė turi vos 5,5 kilogramus, bet visvien bandys mažinti. Suprantu, reikės vietos medžiagoms... Mano nuomone, jai bus daug sudėtingiau nei man, nes pasirinkimas namuose daug mažesnis. Juicyknits ieško drąsos susverti savo atsargas. Suprantu, tam tikrai reikia pasiryžti. Bet mes laukiam, rodyk, ką turi. Baisiai smalsu... Ugnė turi mažiau nei 10 kilogramų. Bet ir iš jų juk galima daug ką numegzti. Vilčių teikia Gretos įsivaizdavimas, kad ji turi nedaug. Aš irgi įsivaizdavau, kad mano atsargos nedidelės, o kai susvėriau... tik 80 kilogramų...
It looks, that this year I'll try to diminish my yarn stash with the others. Agnė has 12,839 kilos. Her wish to have only 6 at the end of the year is really possible. Audronė has only 5,5 kilos, but wishes to have less. She needs more space for her fabrics... Juicyknits is a little bit afraid of weighting her stash. It is very interesting to know, how much she has. Ugnė has less than 10 kilos (enough to make something nice from her stash). Greta imagines, that her stash is not big. I was thinking the same, but the result was more than 80 kilos. So what is "small stash"?

Tiek tos bendros statistikos. O dabar - mano darbai: 4 puodkėlės ir padėkliukas arbatos puodeliui. Viso - 200 gramų siūlų.
And now my works for this week: 4 pot-holders and tablemat for my cup of tee. 200 grams out of my stash...


5 komentarai:

 1. Ir likę siūlų galiukai skaičiuojasi?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na, šiuo atveju sunerta ir susiuvinėta buvo tobulai. Pradžioje buvo 4 matkeliai siūlų. Pabaigoje liko tik siūlgaliai, nukirpti paslėpus galus. O jie, be abejo, buvo išmesti, tad neliko nieko.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip smagu ziuret, kaip mazini savo atsargas. Vis stebiu, stebiu, ir vis knieti savo siulus pasvert:P Nors apmazint kazi, ar sugebesiu :P

  AtsakytiPanaikinti
 4. O man būtų labai smalsu pamatyti visus tavuosius vienoje vietoje. Bent jau nėrimo siūlus tai įspūdingai sudėliojai. Nuostabi dekoracija.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Didžiam Agnės džiaugsmui namuose atradau dar 400g siūlų - šie paruošti vienam projektui, todėl padėti atskirai nuo visų ir į inventorizaciją nepateko :) Bet galiu pasigirti, kad jau sumezgiau vieną kamuoliuką, bet sversiu tik pabaigusi visą darbą :)
  Taigi šiandien galima ištaisyti klaidą: atsargos 5,9kg.
  Agne, paslėptų siūlų tikrai daugiau nėra :P Na, nebent vėl kas nors padovanotų maišą senų...

  AtsakytiPanaikinti