2012 m. vasario 23 d., ketvirtadienis

Mezgu, mezgu, mezgu...

Kaip jau minėjau pirmadienį, prisijungiau prie žaidimo pavadinimu "Mezgam kartu". Tad aš mezgu, mezgu, mezgu... Šiuo metu jau turiu daugiau nei yra nuotraukoje, bet naujus vaizdus mezgu ateičiai. Planavau megztinį megzti vienspalvį. Deja, paaiškėjo, kad rudų siūlų pritrūks. Tad kraštams ir užsegimo apmezgimui nusipirkau mėlynų. Tikiuosi, kad papildomų 200 gramų pakaks. Jeigu ne, teks vėl važiuoti į parduotuvę. O dar ir sagos, kurias sugalvojau prisiūti, tikriausiai nebetiks prie mėlynų kraštų. Bet ką darysi... Dabar aš mezgu. O visos dalyvaujančios šiame žaidime suregistruotos šiame puslapyje.

As I mentioned on Monday, I am participating in one KAL. So I am knitting, knitting and knitting. This photo was made yesterday, so today I have more. First idea was to knit this sweater all brown, but I'll be short of it, so today I have bought some blue for the finishing. You can find the list of KAL's members here.

6 komentarai:

 1. graži spalva, gražiai atrodo ir jau dag numezgei. šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Saldus vaizdelis.... norėčiau ir aš tokio :)))
  Labai graži spalva ir mėlyna turėtu tikti labai!
  Man labai patinka pavadinimas... mezgu, mezgu, mezgu.. skamba kaip kokia muzika :) o dar su prisilietimais....

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na, artimiausiu metu jau ardysiu... Rankovė antra per ilga ir dar per vėlai pradėta siaurinti. Va ir megzk prastai jausdamasis.

  AtsakytiPanaikinti