2012 m. balandžio 5 d., ketvirtadienis

Atgyvena?

Nertos servetėlės žmonėms sukelia įvairių emocijų. Kai kas pasakytų, kad tai "kaimiška", atgyvena ir panašiai. O kai kas tokių žodžių negirdi, nes baltas ažūras ant stalo jų namams teikia jaukumo. Pirmieji man ir nerūpi. O štai antriesiems (šiuo atveju - Beatai) mielai dovanoju savo nėrinius, kad puoštų namus ir džiugintų akis bei širdį. (tiesa, dar reikia įtikinti, kad šie darbai yra skirti ne spintoje gulėti, o ant stalo; na, juk jeigu jau labai susiteps, nunersiu kitą).
O šiaip, man labai gražu, kaip servetėlės tvirtinamos ant fotelių atlošų, kad šie neišsiteptų (prisiminkite Erkiulį Puaro ar Miss Marple, jų namuose tokių grožių pamatysi; man labai patinka šie detektyvai). Jeigu kada turėčiau saloną su tokiais foteliais, būtinai pasinaudočiau šia angliška (angliška?) idėja. Juk servetėles išplauti daug paprasčiau nei valyti fotelius.

Some people say, that crocheted doilies are something very unfashionable, very rustic (in negative sense). The others think, that this white tracery on the table creates cosiness for their homes. I do not listen to the firsts. And I willingly give my works to the second ones (this time it was Beata). Of course, you need to convince, that this doily is really for the table. And if one day it shall become to much dirty (vine, etc.), I'll crochet one more...
I like detective films about E. Puaro and Miss Marple very much. There you can see, how they use doilies. They put the doilies on the backrest of armchairs. Of course, to clean doily is much more easier than to clean all armchair. If one day I'll have such a drawing-room with armchairs, I'll remember this good English idea (is it English?)


6 komentarai:

 1. Be galo gražu, be galo patinka ir servetėlės ir tie detektyvai :)
  Aš turiu svajonę nusinerti paprastučių servetėlių Velykiniam stalui ir vis pristingu laiko išmokti paprasčiausius nerimo žingsnelius....
  Linksmų Velykų! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. labai gražu :) gal tokiom servetėlėm reik pribręst? :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš manau, kad šioms servetėlėms tiesiog reikia nuotaikos ir namų. Nors nuotraukose esu mačiusi labai sterilius interjerus, kuriuose servetėlės kaba įrėmintos ant sienos. Irgi gražiai atrodo. Tad gal tiesiog reikia pastebėti jų nėrinių grožį, o vieta atsiras pati.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Agne, dar karteli didelis didelis ačiū už tokia jaukią gimtadienio staigmeną:)) Servetelė guli jau ant staliuko :)) tikrai tikrai ne spintoje :)) O ant jos stovi vaza su tavo apnertu skečiu :)) ir net nuotraukas padariau :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Beata, smagu girdėti. O aš vis pasižiūriu į savo apnertą lietsargį ir pagalvoju, kad reikėtų jam namus pakeisti, keliauti pas savo giminaitį (tiesa, matau jį retai, nes stovi balkono kampe, į kurį retai užsuku...)

  AtsakytiPanaikinti