2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis

Įrėmintas ir net nufotografuotas

Kaip jau minėjau, Didįjį Penktadienį pasiėmiau savo samplerį iš rėminimo dirbtuvių. Pagal pradinį sumanymą įrėmintas jis turėjo būti kaip normalus sampleris - paprastas rėmas ir tiek... Bet rėmintojas buvo kitokios nuomonės. Tad mano siuvinėjimas turi auksinį medinį rėmą, bordinio aksomo pasportą ir dar siaurą auksinę juostelę (tik neįtarinėkit, kad šitaip rėmino, norėdamas daugiau uždirbti - sumokėjau tiek mažai, kad net nepadoru sakyti). Ir mano mintį dėti muziejinį stiklą atmetė. Pasiūlė net ne matinį, o patį paprasčiausią įdėti. Ir buvo teisus. Gyvai vaizdas - fantastiškas. Žiūriu ir neatsigrožiu, net pačiai labai patinka. Vienintelė problema - kad toks paveikslas visai nedera prie standartinio buto. Čia jau dvaro reikėtų :) Ir dar bent vieno paveikslo, kad šis nebūtų toks vienišas. Bet dėl šito aš rami - jau žinau, koks tai bus paveikslas. Ir siūlus beveik visus reikalingus turiu. Sunkiau sugalvoti, kaip gražiai ("tobulai" būtų tikslesnis žodis) perpiešti piešinį, nes su auksu siuvinėti darbai neplaunami.
Tiesa, yra ir dar viena problema, tiesiog neįmanoma misija - šitą grožį nufotografuoti. Ir fotografo tam reikėtų geresnio, ir technikos, ir aplinkos, kad atspindžių mažiau būtų.

As I mentioned before, on Good Friday I have taken my sampler home. I am very content with the result. It had to be a simple sampler with simple frame. But my framer had another vision. And he was right. For the first time my picture was framed with the simpliest glass. The sampler looks great with it, but to make photo is mission impossible. I like the result and think, that I need to stitch some other goldwork picture to make a diptych. And I need a manor for it to hang :)
The photos are of very low quality. I need to learn to make better photos and to find place with no reflections. Maybe one day I'll find such a place.

14 komentarų:

 1. Paveikslas tikrai prabangus, nuostabiai įrėmintas. Tikrai jam reikia ir prabangios aplinkos :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Karališkai prabangus darbas, ir dėl dvaro pagalvok :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū :) Va tik su dvaru sudėtingiau... Siuvinėti lengviau :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Koks grožis gavosi. Šaunuolė! Norim dar :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Агне! Прекрасная вышивка! Очень красивая работа!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Your framer did make a great job, I really like it.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Thank you very much for your comments :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Bet tai koks šaunuolis rėmintojas... Pasakiškai gražu!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tikrai geras. Kitur net nekyla mintis nešti savo darbus.

  AtsakytiPanaikinti