2012 m. balandžio 23 d., pirmadienis

Kai prasideda daržų sodinimo sezonas

Šį savaitgalį buvau sodyboje. Pagaliau pavyko dingti iš Vilniaus, suleisti nagus į žemę. Šie pavasario malonumai akivaizdūs ir rankdarbiuose. Parvažiavusi namo sekmadienį būtinai sėdau prie siuvinėjimo, kad bent kelis kryžiukus išsiuvinėčiau. Panašu, kad per balandžio mėnesį šis lapas bus baigtas net ir kvėpuojant pavasariu. Štai tiek buvo prieš savaitę:

This week I was in our country house. There was plenty of work after winter. this is the reason, why every week my progress can become slower and slower. I had time for stitching only Sunday evening and only few hours. But I hope to stitch this page till the end of April. Before a week my stitching looked:


O dabar turiu štai tiek (beliko trečio lapo kamputis):

Now only one corner of this page is left:


 
O naujausi mano planai: artimiausius mėnesius iki liepos vidurio mokysiuos peltakio. Šiek tiek esu siuvinėjusi, bet dabar reikės pramokti geriau. Vėliau, rugpjūčio pradžioje, tikiuosi, galėsiu aprašyti, kodėl mokiausi.

Now, untill the middle of July, my main stitching task will be to improve my hemstitch and draw thread embroidery skills. Later I'll write, why.

3 komentarai:

 1. o kada bus mezgimas? :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ei, skauda... Ant nuospaudų kažkas mindosi... :D

  O jeigu rimtai, tai reikėtų liemenę išplauti ir išblokuoti, o taip pat įdėti vaikiškus megztus batukus ir dar vienas riešines.
  Dabar mezgu skarą-skraistę (tą pačią testuojamą) ir vaikišką suknytę. Tik dar reikės kokį mezginį iš storesniš siūlų pradėti, kad važiuodama galėčiau narplioti, jeigu nevairuoju (skarą iš plonyčių siūlų nepavyko megzti, tai jau ruošiausi mamą nuo vairo varyti - taip nuobodu važiuoti, kai nieko nedarai).
  Bet mezginiai labiau tarp kitko. Visgi siuvinėjimas - mano didžioji rankdarbinė meilė. O kadangi tikiuosi šią vasarą kiek pasimokyti su mokytojomis, tai noriu pamokoms pasiruošti, kad įgūdžių daugiau būtų, galėčiau daugiau jų patirties ir žinių perimti, rankos tam nekliudytų.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na nustebinai dėl mezgimo, nors as pati jau vis labiau imu galvoti, kad jis irgi ne man.
  Pastebiu jau kad vis daugiau mezgu masinoje, o ne namie:)) ech tas pavasaris:)
  O siuvineti as labai megztu, labai norejau issiuvineti vaiko gimimo paveiksliuka, bet taip ir neprisiruosiau... kazkaip mezgimas pasirode vienu metu praktiskesnis uzsiemimas. bet dabar jau irgi taip nebegalvoju.

  AtsakytiPanaikinti