2012 m. balandžio 20 d., penktadienis

Rankinukas

Na, čia tai tikrai rankinukas - užsineri ant riešo, į ranką pasiimi užkaandį, kitoje - vyno taurę... Deja, šis nėra mano. Pasiuvau jį dovanų ir įteikiau dar sausio pradžioje. O parodyti susiruošiau tik dabar. Galvoju, kad vasarai visai norėčiau bliuzelės ar švarkelio iš tokio lino. Ar tik nevertėtų pradėti mokytis siūti?

I made this bag for a gift in early January, but somehow I forgot to put the photo here. I like this linen very much. Maybe I should start learning to sew. This material could become a great jacket...

4 komentarai:

 1. Labai matytas modelis :). Ir labai simpatiška medžiaga, kur tokios radai?

  P.S. nuimk tą bjaurųjį komentarų tvirtinimą, prasikeikt galima, kol suvedi tuos išplaukusius simbolius

  AtsakytiPanaikinti
 2. Įdomu, kas šiuo modeliu mane užkrėtė... O linas čia "Nordic" lino spaustas. Tiesa, kažkas šiek tiek blogai su juo, lyginant juodi dažai prie lygintuvo limpa.

  P. S. Dėl komentarų tvirtinimo: kaip tai padaryti? Ir išvis, kaip su tuo tinklaraščiu dabar elgtis, kai google taip kiauliškai pakeitė savo išvaizdas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai gražus ir praktiškas daikčiukas :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Be galo gražus tašiukas ir jo medžiaga! Taigi siūti jau mokaisi ;) O kaip kitaip būtum pasiuvusi šį gėrį?

  O kaip nuimt komentarų tvirtinimą ir man būtų labai įdomu. Na, man čia pats nemaloniausias dalykas tinklaraščiuose. Net nemalonesnis už naująją google išvaizdą, kurią pakeitė be asmeninio sutikimo...

  AtsakytiPanaikinti