2012 m. gegužės 23 d., trečiadienis

Takelis

Šiomis dienomis, parodžiusi išsiuvinėtą staltiesėlę, sulaukiau nusistebėjimų, kad toks siuvinėjimas yra daug greitesnis negu siuvinėjimas kryžiuku. Tiesa, taip kalbančios tik kryžiuku, kiek pastebėjau, ir siuvinėja. Be to, įsivaizduoja, kad tokie darbai yra labai sudėtingi. Na, baisiausia juk pradėti. O jau kai pradedi, viskas supaprastėja ir paaiškėja, kad taip darbai juda daug greičiau.
O aš, vietoj to, kad baiginėčiau pradėtus darbus kryžiuku, išsitraukiau takelį, pradėjau ir tikiuosi greitai užbaigti. Čia yra penkių valandų darbas. Nežinau, kiek būčiau užtrukusi siuvinėdama kryžiuku. Bet tikrai ilgiau...

These days I receive questions about my tablecloth.  Cross stitchers cannot believe, that such stitching is much quicker than cross stitch. Of course, one needs to find enough courage to start. Later everything goes easier and easier.
I have started one more tablecloth. I know, it would be very nice to stitch UFO, but they are in cross stitch. So I take new works. This one is the result after 5 hours of stitching. I guess, cross stitching would need much more time.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą