2012 m. birželio 21 d., ketvirtadienis

Siuvinėjimo kursai (Vilniuje!)

Pasakiusi, kad pradėjau lankyti siuvinėjimo kursus, nieko nenustebinčiau. Pasakiusi, kad Vilniuje organizuojami siuvinėjimo kursai, jau gal ir sukelčiau nusistebėjimą. Bet ką jūs pagalvosite, kai pasakysiu, kad 4 kartai kainuoja net 20 (dvidešimt) litų. Gerai, dar yra namų darbai, kuriuos mokytoja pasiima ir pavertusi gamininiais parduoda.
Plačiau apie kursus galite pasiskaityti čia.  Apie juos vedančią tautodailininkę Genovaitę Varaneckienę straipsnis buvo įdėtas čia. Tad tarp visų auksų ir šilkų grįžtu prie pradžių pradžios - to, kuo galime didžiuotis - mūsų tradicinio baltojo siuvinėjimo adinukės.
Pirmųjų namų darbų, deja, nenufotografavau. Pamiršau... Štai čia jau antrieji. Iš jų bus pasiūti du maišiukai. Reikės ir sau daugiau tokių išsisiuvinėti. O gal kokią staltiesę... Nekreipkit dėmesio, kad siuvinėjimai pilki. Deja, atiduosiu juos neplautus, tad ir nuotraukos murzinokos.

I have started learning traditional Lithuanian whitework, called "adinukė". Here in Vilnius we have a very good teacher, the specialist of traditional embroidery Genovaitė Varaneckienė. Some photos of her works are here. And you can buy some of her stitchings here. By the way, 4 lessons (of some 90-120 minutes) cost about 6 euros... And we leave for her our homeworks. This is my second honework (unwashed, as it has to be).Komentarų nėra:

Rašyti komentarą