2012 m. birželio 17 d., sekmadienis

Žiemai

Šiąnakt (labai šiąnakt, kokią 2 ar 2.30) pagaliau baigiau megzti šį megztinį. Turėjau laiko iki rytojaus. Tai buvo dar vienas testuojamas mezginys. Labai patiko jo reglano linija - dailiai atrodo, gražiai guli. Reikės šį variantą ir kitiems raštams panaudoti. Paprastai aš platindavau vienodai iki pat pažasties, o čia iš pradžių buvo platinama intensyviau, o po to akys prisidėdavo rečiau. Rezultatas tikrai pasiteisino.
Tiesa, megzti iš vilnos šiuo metu nebuvo pats didžiausias malonumas. Karšta megztinį ant kelių laikyti. Jeigu ne terminai, tikrai nebučiau birželį užbaigusi, o tik kada nors rudenį. Arba būtų gulėjusi, gulėjusi, o galiausiai būčiau pamiršusi, kaip mezgiau, ir pradėjusi iš tų siūlų naują mezginį (beje, taip ir buvo šiuo atveju: ardžiau ir mezgiau vienu metu).

This night (about 2 or 2.30) I have finished this sweater. I had to knit it till tomorrow. Once more I am testing. I liked this pattern very much. Sleeves are shaped perfectly. I think, I'll use it with other patterns more than once.
Of course, it is not the best time to knit from wool. It is too hot. Only the exact finish date helped me to knit it till the end...

Honeycomb top-down sweater

 608 g. Schoppel-Wolle Zehner vier Kammzug


3 komentarai:

  1. Kaip pavydžiu... Noriu ir aš jau nusimegzti megztuką pagaliau.
    Skanus medutis išėjo! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū :) Žieminiai megztiniai yra gėris. Tik juos megzti reikėtų vėsesniu oru.

    AtsakytiPanaikinti