2012 m. liepos 16 d., pirmadienis

Atostogos

Kai jūs skaitysite šią žinutę, aš Alantoje mokysiuos peltakiuoti - visą savaitę praleisiu siuvinėjimo stovykloje-seminare. Taip, taip, Lietuvoje tokių irgi būna. Šį organizuoja Molėtų krašto muziejus (nesumaišykite su etnokosmologijos centru - Molėtų observatorija). Įspūdžius papasakosiu grįžusi. Bet tai bus tik pačioje liepos pabaigoje-rugpjūčio pradžioje. Dingstu iš Vilniaus dviems savaitėms. Po Alantos važiuosiu į sodybą Zarasuose (ten ežeras, ežeras...). Galvojau dar pakeliui užsukti namo, bet tikriausiai iš ten kirsiu Lietuvą ir trauksiu savaitei į Marijampolę mokytis su rankdarbiais visiškai nesusijusių dalykų. Tad mano lagamine guli ir siuvinėjimas, ir mezgimas, ir nėrimas (gi beveik metams išvažiuoju - net dviems savaitėms :D ). Tik kryžiukiniam siuvinėjimui vietos nepakako :D Kadangi atostogos, tai ir pradėtų darbų mažinimas atidedamas vėlesniam laikui.
While you are reading, I am in Alanta, in stitching course, organized by the museum of Molėtai. This year we will be learning drawn thread embroidery. Later I am going to my family summer house near the lake (it is so hot here in Lithuania, that I am dreaming about swimming) and to another studies' week (not of embroidery). So after some two weeks I'll write more about what I was stitching. I am taking with me some stitching, some knitting, some crocheting... Well, I am going for two weeks (nearly a year :D ). Only cross stitching is staying at home. My UFOs will be on holidays too.

O dabar parodysiu, kiek išsiuvinėjau prieš išvažiuodama. Nors savaitė buvo siaubingai įtempta (tapo normalu gultis gerokai po vidurnakčio, o keltis 5 ir beveik visą dieną prasėdėti prie kompiuterio), o gal būtent dėl to, nemažai atokvėpio minučių buvo skirta šiam darbui - nebuvo laiko susiruošti ką nors kitą.
And this is what I have done before leaving. I was terribly busy last wee, so I was stitching only what was prepared, what I could take and stitch without thinking.


Dvi savaitės be kompiuterio - kas gali būti geriau. O dar kai viena iš jų vien su rankdarbiais (daugiausiai siuvinėjimu)
Two weeks without computer - what can be better. And one of them only with crafts (mainly stitching)

1 komentaras: