2012 m. rugpjūčio 2 d., ketvirtadienis

Po atostogų

Jau kelintą dieną vis planuoju ką nors parašyti. Ir vis neatrandu žodžių. Tiesiog atostogos buvo labai intensyvios, o paskutinė savaitė - beveik koncentracijos stovykloje. Na, ne ta nemaloniąja prasme. Tiesiog buvo reikalaujama labai daug koncentracijos. Tad po tokio poilsio labai praverstų atostogos :D Sakote, jos jau buvo? Na, mane tikriausiai aplenkė.
Tad ir Molėtų siuvinėtojų seminarą aprašinėti dar trūksta žodžių. Jeigu trumpai: siuvinėjom nuo ryto iki vakaro ir dar ilgiau. Sutikau žmonių, iš kurių buvo galima daug ko pasimokyti. Pamačiau gražių darbų. Tik laiko savam darbui pritrūko. Ką nors išpeltakiuoti per savaitę tikrai nėra taip paprasta. Visgi takelį spėjau išsiuvinėti. Dar kelių peltakio linijų jam reikėtų, bet tam pritrūko kelių parų. Net paskutinė naktis nebūtų išgelbėjusi reikalo. Ir pataisyti šio darbo nebegalėsiu. Jis jau Molėtų muziejuje. O jeigu važiuosiu kitais metais, iš anksto vešiuos baigtą darbą, kad nereikėtų taip tempuoti ir siekti vos ne olimpinių siuvinėjimo rekordų.
Mano kompiuteris šiuo metu plyšta nuo vaizdų. Bet šiandien parodysiu tik takelį. Daugiau vaizdų bus kitą savaitę. Aš išvažiuoju išsimiegoti...

Few days I was thinking to write something about my holidays. They were very intensive. After such holidays one needs a good repose :D
So I'll write about embroidery seminar later. I am short of words at the moment. We were stitching from early morning till late evening and even more. I have met great embroiderers, they had fantastic works to show. But to make something in one week was quite a difficult thing. So my work isn't a big one. And we had to leave one work for the museum. Next year I am planing to do the same as some others - to take a prepared work with me from home, so that I could quietly stitch in seminar with no hurry.
My computer is full of new photos. I'll show some of them next week. Now I am going to the lake for a long weekend.


2 komentarai: