2012 m. rugsėjo 16 d., sekmadienis

Baltoji rožė

Mūsų sodyboje iki šiol auga dar močiutės sodinta rožė. Žiemą kiek apšala (mes jos nedengiam), o pavasarį ir vėl sužaliuoja, žiedus krauna. Panašią aš ir išsiuvinėjau. Iš tiesų tai buvo bandymas - gerokai didesnio darbo pradžia. Bet kadangi rezultatas buvo gražus, tai servetėlę apnėriau. Dabar jau galvoju, kad reikėtų viso komplekto. Apetitas auga bevalgant, taip sakant... Na, gal kada nors. Pirmiausiai reikės į "Lino namus" užsukti audinio. "Madeiros" šilko dar turiu. O kadangi servetėlę apnėrinėjau vienu lino siūliuku, tai jo pakaks labai labai ilgam. Tiesa, piešinys panaudotas iš seno prancūziško žurnalo "Sajou" (nr. 612).


 In our country house we have very old rose. Once it was my grandmothers.  It is very unfastidious and blows every summer. I reminds me my stitched rose - test stitching for much bigger project. But I liked the result, so I crocheted the borders. And now I am thinking about six or even twelve such roses. Maybe one day I'll have. It was stitched on Lithuanian line by "Siūlas" with Madeira silk. For crocheting I used the same linen yarn. The pattern has been taken and adapted from "Sajou" (615)

4 komentarai:

  1. Miela čia rasti ne tik gražių darbų nuotraukas, bet ir dar kai ką... Už tai skiriu žaismingą dovaną:) http://margi-dalykai.blogspot.com/2012/09/tinklarastininku-pramogos.html

    AtsakytiPanaikinti
  2. Natalija, ačiū :)

    Sarma, ačiū už apsilankymą, komentarą ir apdovanojimą :)

    Margaret, thank you :)

    AtsakytiPanaikinti