2012 m. rugsėjo 9 d., sekmadienis

Pilkumas

Nepatikėsit - šią liemenę pradėjau kovo pabaigoje, užbaigiau balandžio pradžioje, išploviau ir ant saulės padžioviau liepos vidury, o nufotografavau vos prieš savaitę... Va taip su tais mano prisiruošimais ką nors įamžinti ir būna. Baisiai norėjau išbandyti labai gudrų mezgimo nuo viršaus ir be siūlių būdą. Ir jis beveik pasiteisino. Rankovės gula tikrai labai gražiai. Deja, nugarą bent jau mano dydžiui (neklauskit, nebepamenu, kurį mezgiau) reikėjo irgi paformuoti, iš pradžių pamegsti trumpas eiles šonuose. Dabar nugaroje susidaro nedidelė raukšlė prie kaklo. Bet kadangi aš vis dar ruošiuosi į kirpyklą (aš trumpaplaukė, jeigu ką, čia tik jau gal antrus metus pas kirpėją nenueinu), tai plaukai uždengia taisytiną dalį. O kas mažesnius dydžius mezgė, nesiskundė, tad gal čia dydžio ar siūlų problema. Aš mezgiau iš "Teksrenos" pusvilnės, kurios sunaudojau 553 gramus. Megzta 4 ir 5 numerio virbalais. O jeigu kam patiktų liemenė, jos schema yra Ravelry.
Ir dar, neklauskit, kodėl aš susiraukusi - saulė labai nemaloniai švietė. Gi nuotraukas padaryti per savaitę nebuvo laiko, tad prieš pat išvažiuojant buvo pastatyta prie sandėlio sienos.

I have started knitting this pullover at the end of March, finished - at the beginning of April, blocked some day in the middle of July, and made some photos only a week ago... I wanted to try contiguous method very much. And I am almost glad with the result. Only the line of the neck in the back doesn't look perfect. Maybe next time I would knit some short rows in the back, not only in the front. Bus as my hair are long enough, noone sees the problem. I used Lithuanian "Teksrena" semiwool, knitted 553 grams. If someone would like the pattern, it is in Ravelry.
Don't ask, why I am so angry in these photos - the sun was shining too much...

4 komentarai:

  1. Gražus naujas dizainas tinklaraščio :))
    O man visai neatrodai susiraukus! Atrodo, kad mėgautumeisi saule ir nauju mezginiu :) Labi gražus! Ar sakiau, kad aš irgi tokio noriu?:)))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū :) Ši liemenė tikrai verta norėjimo. Aš gal dar kiek ją patobulinsiu ir megsiu dar vieną (tik gal su ilgomis rankovėmis, kaip megztinį)

    AtsakytiPanaikinti