2012 m. lapkričio 7 d., trečiadienis

Žaidimai

Po pirmadienio darbe šiandien jaučiuosi dar prasčiau nei savaitgalį. Visgi tikiuosi, kad savijauta turėtų pagaliau pradėti gerėti. Tuo labiau, kad šią savaitę į darbą jau nebeisiu. Užtat dabar užsiimu visokiausiais žaidimais. Jeigu netyčia išlystų saulė, parodyčiau jau baigtą darbą. Bet kadangi apsiniaukę, čia mano paskutinis žaidimas. Tiesa, dar nebaigtas. Bet turiu pripažinti, kad "Madeiros" metalinis siūlas, parduodamas ritėse, visai neprastas. Pirmas siūlas, kurį nusipirkau Lietuvoje ir kuris visai neblogas - pirksiu ir ateityje...

After Monday at work now I feel even worse than last weekend. But I'll stay at home and shall not go to work this week, so I hope, that I'll feel better in few days. But I have more time for my "games". If some day will be sunny, I'll show my new finished works. But now only process - the last game. I am using "Madeira" metallic thread and I like it (it is the first metallic thread, which I'll buy after a try).

P. S. Ne taip seniai įsikūriau Facebooke. Ten bus ne tik mano darbų, bet ir nuorodos į man patinkančius siuvinėjimus. Kviečiu užsukti.
 
P. S. From now you can visit me on Facebook too. There I share not only my works, but also great works of other embroiderers.

4 komentarai:

 1. wrap up and keep yourself warm and I am sure you will soon feel better. Good time to do some more of your lovely stitching

  AtsakytiPanaikinti
 2. Thank you, Margaret. It is really good time for stitching, knitting :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikit, prižiūrėkit save! bet jei yra sveikatos rankdarbiauti, tai reiškia greit pasveiksit :)
  Labai užsimaniau ir aš pasiuvinėti, todėl galvoju paprašysiu patarimo, kur susirasti schemas, kurios parodytų kaip išsiuvinėti vaiko gimimo duomenis gražiam paveikslėlyje ir šiaip vardo raides išsiuvinėti su gražiais paveiksliukais? Ar yra pirkti kokių knygų, o gal žurnalų?..

  AtsakytiPanaikinti
 4. Stengsiuos sveikti, nieko daugiau ir nelieka :) Ačiū :)
  O dėl metrikų siuvinėjimo parašykit man elektroninį laišką - padėsiu, kiek galėsiu.

  AtsakytiPanaikinti