2012 m. gruodžio 5 d., trečiadienis

Šventojo Mikalojaus dovanos (iš vakaro)

Įtariu, kad šventąjį Mikalojų galima būtų skelbti swapų globėju. Juk negi ne stebuklas, kad lyg ir suaugusios ir dar nesuvaikėjusios moterys ima ir sugalvoja keistis dovanomis. Ir dar tuo metu, kai reikia ruoštis Kalėdoms, darbų gausybė. Bet juk dovanas gaminti ir gauti taip smagu :) O jeigu kurį laiką nesudalyvauji kokiame žaidime, ima jaustis abstinencija. Priklausomybė akivaizdi, gali skirtis tik stadija.
Tai štai, šiemet dalyvavau Daivos suburtame žaidime. Ką aš dovanojau, nerašysiu, nes... neturiu nuotraukų. Pasitaiko kartais.
O šiandien vakare ir aš sulaukiau dovanos. Išgirdau, kad kažkas skambina į laiptinės duris. Keisčiausia, kad niekas neatidarė, tad kilo įtarimas, kad ne reklama. Susižvalgėm su mama: tu ko nors lauki? O tada man kilo mintis: gal dovana? Taip ir buvo. Kadangi slapčia žvelgiau pro durų akute, mačiau, kaip dovanotoja su nykštuku pasuko link mano durų, jas parodė ir pati pasislėpė prie lifto (ką aš galiu pasakyti: pati kalta - būčiau pakvietusi užeiti, arbata pavaišinusi, dar ir ką prie arbatos suradusi). O  nykštukui teko pasistiebti, kad pasiektų skambutį. Gavau gerą dėžę, kuri tikrai pravers namų ūkyje. Žinote, tokią labai gero dydžio, tinkamą sudėti kokį nors šįbeitą (pavyzdžiui, siūlus :D naujus?). O joje... vaizdas štai toks manęs laukė:


ir štai tokie:


Atvirukas ir sveikinimas liks man, o visą kitą ir jums parodysiu.
Pirmiausiai atidariau kalėdinę dėžutę, kurioje, kaip paaiškėjo, slėpėsi eglutės žaisliukai. Pirmiausiai, vos pravėrus dangtelį, pasklido kvapas. Bet atidarius, pasižiūrėjus ir nufotografavus dėžutė ir vėl buvo uždaryta ir saugiai paslėpta. Dabar ji bus ištraukta tik gruodžio 24, kai bus puošiama eglė. Visi šie meduoliukai kabės ant eglės (kantrybės išbandymas Kūčių vakarą, sakyčiau...)


Į servetėlę suvyniotas slėpėsi stiklainiukas, kurio jau tik pusė beliko (čia labai taupant ir stengiantis iš karto nesuvalgyti, nes norisi atspėti receptą). Kiek supratau, uogienė nevirta. Jos sudėtis: trinti bananai, kriaušės, prieskoniai, primenantys pankolius, bet taip ir nesupratau, kokie. O gal ji visgi virta. Bet labai labai skani, reikės prašyti recepto.


Dar dėžėje slėpėsi arbatinukas - labai naudinga dovana arbatos gėrėjai. Kitoje pusėje dar kažkas hieroglifais išrašyta. Deja, ta nuotrauka nelabai pavyko (čia taip švelniai pasakius), tai parodysiu kitą kartą, reikės vertėjo ieškoti.


O pagaliau ir svarbiausia dovana. Dėja, taip ir neradau kaip ją nufotografuoti. Kai grįžti namo apie septynias, net ir giedrą gruodžio dieną nuotraukų nelabai pavyks padaryti. Tad lauksiu šeštadienio ir parodysiu labai gražios nuostabios skaros kampą.


Iš pradžių galvojau visai šiandien nerašyti, palaukti gražesnės dienos ir padaryti geresnių nuotraukų. Bet uogienės, kaip paaiškėjo, iki šeštadienio tikrai neliks, meduoliukų irgi negalima ištraukti, jeigu noriu, kad jie sulauktų Kalėdų. O ir šiaip, juk reikia pasigirti, kad šis vakaras - nuostabus, aš gavau labai gražią dovaną (tiesa, dabar teoriškai turėčiau kartotis italų, nes ryt kursuose rašysim testą, bet juk negalėjau nieko neparašyti :D ). O nuotraukų bus ir daugiau. Savaitgalį. Palinkėsiu ir sau, ir kitoms, besikankinančioms ir galvojančioms, kaip gražias nuotraukas padaryti, kad šeštadienis būtų saulėtas. Ir dar šviežio sniego iškristų. Fono juk irgi reikia...

Hana, labai ačiū už puikią dovaną. Tik reikėjo nepasislėpti už kampo :) Uogienės recepto prašysiu, ji labai labai skani.O skarą reikės saugoti. Mama ją pasimatavo ir pasakė: man tinka... Įtariu, teks jai kitą megzti, kad ji šios "netyčia" nepasiskolintų :)

I was participating in one swap and today I've received my gift. I'll write some summary later.  Now I wanted just to show my gifts (I'll make better photos of my shawl this weekend, now it is too dark at home).

11 komentarų:

 1. skara atrodo žvėriškai graži!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tikrai. Todėl ir rodau tik kampą. Bandysiu nufotografuoti, kad tas grožis matytųsi. Dabar peržiūrėjau nuotraukas ir ištryniau. Nieko gero... Deja...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na, specialaus pašto taisyklės sako, kad specialaus siuntinio įteikime dalyvauja tik spec.kurjeris ir gaunantysis:)) Puiku, kad tiko ir patiko. Šiame meno gyvenimo etape virtuvės yra daugiau nei mezgimo, todėl ir dovana iš virtuvės burtų ir įkvėpimo. Na, bent jau uogienė - džemas tai tikrai. Recepto nėra... ir kriaušių nėra, yra tik slaptasis ingredientas - svarainis:)) dar kartą AČIŪ už AČIŪ ir smagaus Kalėdų laukimo.
  Hana

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nepaprastai miela ir graži dovana! Tas kyšantis kampas ir meduoliukai - mmm...:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tep. Pilna deze nuo televizoriaus...kuo toliau, tuo graziau sitam swape:/
  Man tos uogienes (recepto?) irgi labai norisi...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 7. what a lovely surprise, a parcel full of lovely goodies.
  The shawl is a true work of art, a very talented lady made that for you

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ačiū, ačiū :) Man dovana irgi labai patinka.
  O uogienė, kaip suprantu bus iš svarainių (spėju, kad buvo nupiltas sirupas, o po to jie apvirti, kad suminkštėtų). Virimo pabaigoje buvo pridėta bananų. Tik koks prieskonis naudotas, nesugalvoju. Primena pankolio sėklas. Tik gal kiek didoka pasirodė. Bet pankoliai turėtų tikti. Reikės kitą rudenį eksperimentuoti...

  AtsakytiPanaikinti
 9. Margaret, it was really a great swap. All the ladies are very talented, all the gifts are wonderful.
  It is very dark now, but I'll try to make better photos of the shawl this weekend.

  AtsakytiPanaikinti