2013 m. sausio 23 d., trečiadienis

Kiek paardžius

Praėjusį savaitgalį mama šnairavo žiūrėdama, kaip aš siuvinėju, tiksliau, kaip ardau tai, ką išsiuvinėjau. Ir iš tiesų: ardžiau daug ilgiau nei paskiau prireikė laiko iš naujo išsiuvinėti. Gal rezultatą tik aš ir matysiu, bet aš rami, dabar jau visos trys kalvos atrodo taip, kaip ir turi atrodyti ir tinklelio tankumas skiriasi nuo lapo tankumo. Na, galbūt dar prancūziškus mazgelius į tarpus įsiuvinėsiu (anot aprašymo jų ten neturi būti). Šį savaitgalį bus galima ramiai siuvinėti toliau. Norėčiau užbaigti viršutinį žiedą.

I've restitched one of the hills. I like new result much more.  Maybe I'll stitch french knots to make it perfect. I'll see... But this weekend I'll stitch without thinking. I'd like to finish the upper blossom.5 komentarai:

 1. aha.... mistika kažkokia :) stebuklingas siuvinėjimas. Labai gražu.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki Agne,
  , Kad yra toks puikus. Subtilus detalė yra gražus. Laukiu, kad jis būtų baigtas.
  Didelis apkabinti,
  giac

  AtsakytiPanaikinti
 3. Oi, oi... Gi ardoma daug ilgiau, nei po to taisoma. Et, štai tokia jau neteisybė. Kad išgaut grožį, dažnai ne vienas prakaito lašas nulaša. Aš gi iš visos širdies tau pritariu - pati kartais ardau ar taisau gerokai ilgiau, nei reikėtų. Ir pikta, ir liūdna. Bet jei netaisyčiau, galutiniam rezultate būtinai matyčiau, ką norėjau pataisyti. Labai labai tave suprantu.

  Bet apie ką aš čia... Gi siuvinukas idealiai tiktų (tik išmatavimų nežinau, ekrane jie išrodo nedideli) rankų darbo užrašų knygos viršeliui. Prabangiam prabangiausiam. Teisingam teisingiausiam. Kurį imsi ir glostysi kaskart, kai tik užmatysi. Ir kiti tai darys...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Margaret, thank you :)

  Danguole, labai smagus jis. Ir nieko sudėtinga, kai pradedi. Tik pasižiūrėjus baisu...

  Giac, thank you. I am waiting for the result too...

  Gita, išardau ir ramu. Visgi verta paardyti, kad po to ramiai į darbą galėtum žiūrėti. O užrašinės labai didelės reikėtų šiam siuvinėjimui. Ne toks jis mažas, koks atrodo. Nepamiršk, kad čia ne 1 DMC siūliuku siuvinėjama, o vienu suktu iš dviejų siūliukų vilnoniu siūlu...

  AtsakytiPanaikinti